Jimmie Rivera na UFC on FOX 25 przedłużył swoją serię wygranych do 20. Amerykanin pokonał efektownie walczącego Thomasa Almeidę, tym samym potwierdzając, że jest czołowym zawodnikiem kategorii koguciej. Po walce Rivera wyzwał na pojedynek kolejno mistrza tej dywizji, Cody’ego Garbrandta, TJ Dillashawa oraz Dominicka Cruza. Dominick komentował tę galę, dlatego też jeszcze podczas transmisji odpowiedział Riverze.

Jimmie będzie potrzebował paska, aby utrzymać te swoje króciutkie spodenki przed tym jak zmierzy się ze mną. Lepiej naucz się jak to działa, mały.

Cody swoją reakcję na słowa Jimmiego wyraził na Twitterze.

https://twitter.com/Cody_Nolove/status/888921715379544064

8 KOMENTARZE

 1. Cruz nie ma żadnej walki i kontuzji chyba(:o o:), więc nie widzę przeciwwskazań aby zestawić starcie Cruz vs Rivera.

 2. Rozwala mnie to jak ludzie niezbyt wyrośnięci próbują się zachowywać jakby mieli po 2 metry wzrostu. Cruz to było głupie.

 3. Ciekawe czy UFC zestawi teraz Cruza z Riverą, czy jednak ten będzie czekał na zwycięzcę Cody vs TJ, ja bym z chęcią zobaczył taki eliminator.

 4. I jeden i drugi ośmieszy Riverę. On pewnie będzie takim drugim Faberem, który będzie za mocny na resztę dywizji, ale nigdy nie przeskoczy poziomu tych najlepszych. Co prawda na weryfikację tych słów dopiero przyjdzie czas, ale nie wyobrażam sobie innego scenariusza.

 5. Jakoś nie rozumiem komentarzu Cruza.

  A) jestem zbyt głupi

  B) on jest głupi i sam do końca nie wie co to miało oznaczać..

  Dla mnie od jakiegoś czasu Cruz to bufon robiący z siebie blazna, z kilkoma sukcesami w trash  talku, tyle. Myślę że nadchodzi czas Jimmiego, i Cruza składa już teraz, gorzej z Garbrandtem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.