dariush-beneil

(Fot. Sherdog.com)

Paul Felder (MMA 10-0) doznał kontuzji kolana i musiał wycofać się z pojedynku z Jimem Millerem (MMA 24-5) planowanego na galę UFC on FOX 15. W zastępstwo za Feldera wchodzi Beneil Dariush (MMA 10-1).

Miller powraca po porażce przez nokaut z Donaldem Cerronem, którą odniósł w lipcu ubiegłego roku. To prawdziwy weteran UFC. W organizacji Dany White’a i braci Fertitta zadebiutował w 2008 roku. Od tego czasu stoczył łącznie 18 walk i tylko w czterech doznał goryczy porażki. 31-letni zawodnik znany z ponadprzeciętnych umiejętności parterowych, w kolejnym boju zmierzy się z utalentowanym Beneilem Dariushem.

25-letni Dariush aktualnie może się pochwalić passą trzech zwycięstw z rzędu. W pokonanym polu zostawił kolejno: Tony’ego Martina, Carlosa Diego Ferreirę i Darona Cruickshanka.

Gala UFC on FOX 15 odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w Newark. Walką wieczoru tej gali ma być pojedynek Luke’a Rockholda z Lyoto Machidą.

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że Dariusza nie wrzucili przez przez pomyłkę na galę w krakowie;)

    Hah, wykupiłbym całą halę! 😆

  2. Zastępstwo dobre, ale czekałem na kolejny występ Feldera, bo tym spinning shitem na Castillo mnie porwał 🙂 Z drugiej strony Dariush też się super zaprezentował przeciwko Kruszczankowi, więc też chętnie obczaję 🙂

  3. Dobry news, Dariush ma zadatki na czołówkę w lekkiej. Miller będzie miał przed sobą ciężkie zadanie.

  4. Gdzie masz miejsce? :boystop:

    Sektor Cohones. Nie chce mi się dupy ruszyć i zobaczyć dokładnie gdzie;) Pisałem już przecież.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.