valerie-letourneau-joanne-calderwood

Szybki powrót Joanne Calderwood do oktagonu.

Popularna zawodniczka wagi słomkowej ze Szkocji zawalczy z Jessicą Andrade na gali UFC 203. Według informacji dziennikarza Jima Edwardsa, pojedynek odbędzie się w limicie wagi słomkowej.

W ubiegłym miesiącu Calderwood (MMA 11-1) zastopowała ciosami Valérie Létourneau w trzeciej rundzie boju w wadze muszej. Andrade również powraca po zwycięstwie. Na UFC 199 pokonała Jessicę Penne przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

UFC 203 odbędzie się 10 września w Cleveland. W walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Stipe Miocic z Alistairem Overeemem. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Na karcie walk UFC 203 umieszczono również znanego z WWE CM Punka, który zadebiutuje w MMA w boju z Mickeyem Gallem.

13 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekawy tego pojedynku, wydaje się, że Andrade to spokojnie ogarnie, ale to są baby – u nich poza Szefową nikogo nie można być pewnym.

    #TeamJoJo żeby nie było

  2. Andrade również powraca po zwycięstwie. Na UFC 199 pokonała Jessicę Penne przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

    W drugiej, w Drugiej.

    W trzeciej to miała Jędrzejczyk…

  3. Moze wygrana z tej pary bedzie nastepna ofiara Aski? A nie wygrana z pary Rose- Karola. Chuj wie wszystko mozliwe w tym UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.