(fot. Esther Lin/MMAFighting.com)

Jessica Andrade (MMA 19-6) w zeszłą niedzielę znokautowała w pierwszej rundzie Karolinę Kowalkiewicz (MMA 12-3) na UFC w Dallas. Zwycięstwo to mocno przybliżyło ją do walki o pas, który obecnie jest w posiadaniu Rose Namajunas. Brazylijka po tym triumfie, za kulisami zdradziła dziennikarzom emocje, jakie towarzyszyły jej podczas konfrontacji z Polką:

Bardzo ciężko trenowałam przez te trzy miesiące, tylko Muay Thai. Każdego dnia miałam prywatne lekcje tajskiego boksu. Weszłam więc do boju z nastawieniem, że znokautuję Karolinę, ale nie sądziłam, że stanie się to tak szybko.

Byłam bardzo pewna siebie. Zdawałam sobie sprawę z moich atutów i wszystkiego tego, czego mogłam dokonać w oktagonie. Znałam też każdą technikę Karoliny – wiedza ta opłaciła się. Zdobyłam nokaut, dewastując swoją rywalkę, co na pewno sprawi, że będę następna w kolejce do pasa. Wyszłam z tej walki bez szwanku. Mam nadzieję, że pokazałam wszystkim jak moje umiejętności poszły do przodu.

Jessica wspomniała też o Rose Namajunas:

Rose to bardzo wszechstronna zawodniczka. Ma dobrą stójkę i jej umiejętności również poszły do przodu od czasu pojedynku z Karoliną. Uważam jednak, że mam ogromne szanse na zwycięstwo, tak na nogach, jak i w parterze.

Co ciekawe Andrade oznajmiła zgromadzonym, że przed walką z Joanną Jędrzejczyk, przytrafiła jej się poważna kontuzja, która wpłynęła na wynik walki:

To wpłynęło na moją pewność siebie. Na tę walkę i styl jaki pokazuję w klatce. Musiałam sprowadzić tę walkę do parteru, więc wydaje mi się, że oddałam Joannie za dużo miejsca.

15 KOMENTARZE

 1. Co ciekawe AndradE oznajmiła zgromadzonym, że przed walką z Joanną Jędrzejczyk, przytrafiła jej się poważna kontuzja, która wpłynęła na wynik walki:

  To wpłynęło na moją pewność siebie. Na tę walkę i styl jaki pokazuję w klatce. Musiałam sprowadzić tę walkę do parteru, więc wydaje mi się, że oddałam Joannie za dużo miejsca.

  KONTUZJE BYŁY DWIE

  – ZŁAMANA igła w tyłku uwierała ja podczas walki

  – Obolałe jądra od nadmiaru HCG

  Brazolskie LejdiBoye :kis:

 2. Dla tych co nie widzieli pojedynku oraz dla Sztabu przesyłam schemat walki. Moja analiza na szybko, ale za darmochę

 3. Dla tych co nie widzieli pojedynku oraz dla Sztabu przesyłam schemat walki. Moja analiza na szybko, ale za darmochę

  Zgłaszam pana do nagrody Analityk Roku. Bardzo dobre!

 4. KONTUZJE BYŁY DWIE

  – ZŁAMANA igła w tyłku uwierała ja podczas walki

  – Obolałe jądra od nadmiaru HCG

  Brazolskie LejdiBoye :kis:

  To jest gadane od roku, cos tam miała niby z barkiem. Więc spokojnie, bez emocji.

  patrząc na Dżesikę,pewnie kłuje dupsko, ale z drugiej strony ma predyspozycje,żeby mieć tak umięśnioną sylwetkę, ma zajebiście grube kości jak na kobietę, co widać jak się patrzy na jej uda, ogólnie nogi, ma na czym zawiesić tę masę.

 5. Myślę że Andrade by znokautowała obecną JJ która ma slabsza szczeke od KK

  :beczka: nie znokautowała jej po zjebanym cięciu wagi, to tym bardziej nie zrobi tego jak JJ ogarnęła to i wychodzi zdrowsza do oktagonu,

 6. :beczka: nie znokautowała jej po zjebanym cięciu wagi, to tym bardziej nie zrobi tego jak JJ ogarnęła to i wychodzi zdrowsza do oktagonu,

  Ale chujowiej się bije

 7. :beczka: nie znokautowała jej po zjebanym cięciu wagi, to tym bardziej nie zrobi tego jak JJ ogarnęła to i wychodzi zdrowsza do oktagonu,

  Tylko, że JJ jest teraz po ciężkim KO, jest starsza i raczej druga tak dobra walka z Andrade już jej nie wyjdzie.

 8. Tylko, że JJ jest teraz po ciężkim KO, jest starsza i raczej druga tak dobra walka z Andrade już jej nie wyjdzie.

  Po cięzkim KO to jest Karolina, z tego co pamiętam Joanna ponoć odklepała ciosy, wg hejterów, więc jak to się kwalifikuje jako ciężkie KO to ja nie wiem.

  Wychodzi na to, że GSP został cięzko znokautowany przez Serra.

  Ale chujowiej się bije

  nie bardziej chujowo jak po wstrząsie związanym z cieciem wagi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.