Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Jessica Andrade na UFC 228 brutalnie rozprawiła się z Karoliną Kowalkiewicz i niemal pewne jest, że to ona w następnej kolejności zawalczy o pas mistrzowski wagi słomkowej, który obecnie posiada Rose Namajunas.

Brazylijka w rozmowie z Joe Roganem tuż po swoim ostatnim zwycięstwie wskazała galę, na której chciałaby podejść do walki o mistrzostwo.

„Jestem gotowa na walkę o pas. 29 grudnia odbędzie się wielka gala UFC, na której dwie Brazylijki będą się biły o pas mistrzowski. Ja też chcę zawalczyć wtedy o pas” – powiedziała „Bate Estaca”.

Andrade miała na myśli UFC 232, na której dojdzie do „super-walki” dwóch mistrzyń wagi piórkowej i koguciej – Cristiane Justino i Amandy Nunes.

8 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobry termin. Jak mistrzyni nie wyjdzie jeszcze z traumy do tego czasu, to zabrać jej pas i dawać Suarez z Dżesiką.

 2. No i prawidłowo,należy jej sie.Najpierw wgniecie łysy łeb w mate a potem rewanż z JJ,prucie cepami powietrza,desperackie próby obaleń,robienie za worek treningowy i pas wraca do Polski.

 3. "Jestem gotowa na walkę o pas. 29 grudnia odbędzie się wielka gala UFC, na której dwie Brazylijki będą się biły o pas mistrzowski. Ja też chcę zawalczyć wtedy o pas" – powiedziała "Bate Estaca".

  Powinna walczyć tego 29 grudnia o pas, ale czy Wielka Niekwestionowana Mistrzyni nie będzie się bała wyjść tego dnia z domu?

 4. Trzy walki glowne kobiet to nuda wszech czasow

  Nie generalizowałbym, bo Nunes z Cyborgiem mogą dobrze lać się po mordach. Andrade też da pewnie dobrą bitkę jak do tego dojdzie.

  Zresztą to w zasadzie faceci. :mamed:

 5. Dobry termin, wiadomo kiesdy nie ogladac gali. Trzy walki glowne kobiet to nuda wszech czasow

  Przecież spacyfikowanie Namajunas nie może być nudne:korwinwhat:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.