Jeremy Stephens (28-17) nie wystąpi na UFC 248 przeciwko Calvinowi Kattarowi (20-4). Informację o kontuzji zawodnika z San Diego podał portal MMA Junkie powołując się na swoje zaufane źródła. Pojedynek z 7 marca zostanie przełożony na późniejszy termin.

Na razie nie wiadomo, jakiego urazu nabawił się Stephens. Walka z Kattarem w Las Vegas miała być dla niego powrotem na ścieżkę zwycięstw. Przypomnijmy, że obecnie Jeremy daje pełne emocji starcia, ale ponosi porażki, od lipca 2018 roku nie wygrał żadnej walki.

Kattar zaś wracałby po porażce z Zabitem Magomedsharipovem, gdzie pokazał się z dobrej strony, szczególnie w końcówce pojedynku, kiedy to przełamał ciosami na korpus Rosjanina i był bliski skończenia.

W wypadku przełożenia walki nieznany jest co-main event gali z udziałem Joanny Jędrzejczyk. Dzisiaj informowaliśmy także o wycofaniu się Roberta Whittakera i Jared Cannonier pozostał bez przeciwnika, jednak jeżeli znajdzie się chętny na zastępstwo, to są duże szanse na to, że to Jared zajmie miejsce w rozpisce przed walką wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.