jeremy_stephens

Jak zwykle, po konferencji prasowej z udziałem Conora McGregora pojawia się wiele kontrowersji.

Tym razem, na samym wydarzeniu mogliśmy zobaczyć kłótnie Jeremy’ego Stephensa oraz Irlandczyka. Gdy Conor został zapytany o potencjalne pojedynki z uczestnikami konferencji, Stephens od razu złapał za mikrofon i zaczął argumentować dlaczego to on miałby pokonać McGregora. Na to „The Notorious” zareagował bardzo wymownie – po prostu zapytał Stephensa…

Kim Ty kur*a jesteś?

Po całym zdarzeniu, Jeremy w wywiadzie dla UFC on FOX wyznał, że Conor nie chciał żadnej konfrontacji z nim po konferencji prasowej. Stwierdził również, iż Irlandczyk „uciekał” przed nim.

Nie jestem pewien co mówił ten rudzielec, był duży hałas na konferencji. Tak naprawdę to jest nieważne. Poszedłem na backstage, aby wyjaśnić sobie z nim całą sytuację, jednakże mały krasnal przede mną uciekał. Zamknął się w swoim pokoju. On bardzo dużo gada, ale jak przychodzi co do czego, to właśnie chowa się jak dziecko. Mam nadzieję, że zmężnieje i zawalczy z prawdziwym wojownikiem jak ja. Wszyscy doskonale wiedzą, że rozpier*olę tego małego, rudego ćpuna. 

2 KOMENTARZE

  1. Został zgaszony jak pet, a teraz szczeka. Niech dalej marzy o wypłacie życia 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.