josh_barnett_jezor

Organizacja Metamoris podała pełną kartę swej szóstej gali, która będzie dostępna w systemie Pay – Per – View. Metamoris 6 odbędzie się 9 maja, w nieznanej jeszcze lokalizacji. Główną atrakcją wieczoru jest obrona pasa wagi ciężkiej przez Josha Barnetta (MMA 33 – 7). Jego przeciwnikiem będzie Roberto „Cyborg” Abreu.

Barnett zdobył mistrzowski tytuł w wrześniu ubiegłego roku na gali Metamoris 4. Na 12 sekund przed upłynięciem 20 minutowego limitu czasowego poddał Deana Listera (MMA 13 – 7). Wielokrotny mistrz ADCC, Abreu, wystąpił na Metamoris tylko raz. Na drugiej edycji zawodów zremisował z Brendanem Schaubem (MMA 10 – 5).

Drugą atrakcją wieczoru będzie starcie Chaela Sonnena (MMA 28 – 14 – 1) z Renato „Babalu” Sobralem (MMA 37 – 11). Będzie to rewanż za walkę z gali UFC 55, która zakończyła się zwycięstwem Brazylijczyka.

Swój debiut w organizacji zaliczy Joe Lauzon (MMA 24 – 10), który sprawdzi swe grapplerskie umiejętności w starciu z Dillonem Danisem. Pojedynek odbędzie się w limicie do 77 kilogramów.

Pięciokrotny mistrz świata w jiu – jitsu, oraz dwukrotny złoty medalista zawodów ADCC, Alexandro Ribeiro został zestawiony z Keenanem Corneliusem, który jest trzykrotnym mistrzem w tej samej dyscyplinie, do tego posiada dwa brązowe medale Abu Dhabi. Bilans Ribeiro w Metamoris to dwa remisy, zaś Cornelius odniósł jedno zwycięstwo i również dwukrotnie zremisował.

Roberto “Satoshi” De Souza (MMA 2 – 0) stanie na grapplerskiej macie naprzeciw Clarka Graciego. De Souza zadebiutował na ostatniej gali Metamoris, by w „secret matchu” (starcie, którego skład nie jest znany ani jego uczestnikom, ani publice) zremisować z Jake’m Shieldsem (MMA 31 – 7 – 1, 1 NC).

Kartę domyka starcie z udziałem Jeffa Monsona (MMA 55 – 20 – 1). Jego przeciwnikiem będzie zwycięzca turnieju „Road To Metamoris”.

Tak prezentuje się karta gali Metamoris 6:

Josh Barnett vs. Roberto Abreu
Chael Sonnen vs. Renato Sobral
Joe Lauzon vs. Dillon Danis
Alexandre Ribeiro vs. Keenan Cornelius
Roberto Satoshi vs. Clark Gracie
Jeff Monson vs. zwycięzca turnieju „Road To Metamoris”

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.