monson

(Fot. Piotr Pędziszewski / FILA) Pierwszym rywalem jednego z najlepszych rosyjskich ciężkich – Sergeya Kharitonova (MMA 19-5, #25 w Rankingu MMARocks) w jego debiucie na ringu organizacji M-1 Global może być utytułowany amerykański grappler i weteran wszechstylowej walki wręcz – Jeff Monson (MMA 49-15-1). O tym, że istnieją realne plany zakontraktowania dla „Desantnika” dwukrotnego mistrza ADCC ujawnił korespondentowi agencji ITAR-TASS szef największej rosyjskiej organizacji – Vadim Finkelstein:

Pierwszą walkę Kharitonova na M-1 planujemy zorganizować 30 listopada w jego rodzinnym mieście, w Tule. Tam jest solidna hala sportowa. Myślę, że będzie zapełniona. Kto będzie przeciwnikiem Kharitonova? Chciałbym, aby to był Jeff Monson. Zresztą on już przygotowuje się na galę, która odbędzie się w październiku. Monson będzie mieć bardzo mało czasu na regenerację. W każdym razie Kharitonov zmierzy się z zagranicznym rywalem.

Prezydent M-1 powiedział również, iż ma co do Sergeya Kharitonova plany związane z walką o pas mistrzowski rosyjskiej organizacji, ale droga po trofeum będzie trudna:

Oczywiście – Kharitonov ma szansę stać się mistrzem M-1. To silny i doświadczony zawodnik. Jednakże ma wielu konkurentów do tego trofeum i wywalczenie pasa będzie trudne.

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.