Jared Gordon jest kolejnym zawodnikiem UFC po m.in. Terrance McKinney’u, który chciałby zmierzyć się z Paddym Pimblettem. Gordon ma jednak swoje powody na starcie z popularnym Anglikiem.

Gordon w ostatniej walce wystąpił na UFC 278 w Salt Lake City, kiedy to pokonał doświadczonego Brazylijczyka, Leonardo Santosa, przez decyzję sędziowską. Był to dla niego udany powrót do klatki po przegranej z Grantem Dawsonem. Po walce zawodnik wyzwał na pojedynek Paddy’ego Pimbletta. Amerykanin wierzy, że jego starcie z „The Baddym” mogłoby przynieść dobry rozgłos jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, o którym obaj od dawna wspominają.

Paddy Pimblettt wyzwał mnie na walkę po swoim ostatnim pojedynku, przynajmniej tak myślę. Wyzywamy się na pojedynek przez ostatnie 2 lata – nic szkodliwego. Naprawdę go lubię. Myślę, że jest świetny dla tego sportu. Ma charakter i powtarza odpowiednie, dobre przekazy. Moim zdaniem moglibyśmy razem, szczególnie on, ze swoimi milionami obserwujących, zwiększyć świadomość jeśli chodzi o dbanie o zdrowie mentalne.

Gordon (19-5 MMA) w UFC występuje od czerwca 2017 roku. Od tamtej pory mierzył się z m.in. Charlesem Oliveirą, Chrisem Fishgoldem czy Hacranem Diasem. 33-latek większość swoich walk wygrywał przez decyzje sędziowskie (11 z 19).

27-letni Pimblett (19-3 MMA) wszystkie swoje wygrane w oktagonie największej organizacji MMA na świecie zdobywał przez skończenia przed czasem. Za wszystkie został też nagrodzony bonusami po galach. 15 z 19 zwycięstw w przeszłości odnosił przez skończenia przed czasem. W ostatnich wypowiedziach potwierdzał, że chce wystąpić w grudniu tego roku na gali w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,696 komentarzy 18,303 polubień

On się staje powoli pizdowatą wersja Conora

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Welterweight

6,503 komentarzy 33,542 polubień

Walka chyba odbędzie się na zasadach sumo

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of bassline9
bassline9

Maximum FC
Heavyweight

1,729 komentarzy 3,755 polubień
G
Guest

Moim zdaniem moglibyśmy razem, szczególnie on, ze swoimi milionami obserwujących, zwiększyć świadomość jeśli chodzi o dbanie o zdrowie mentalne.

:najmancoty: wy się macie po mordach napierdalać, a nie dbać o zdrowie mentalne społeczeństwa.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Featherweight

8,869 komentarzy 32,474 polubień

Nie rozumiem fenomenu tego ulanego idioty

Odpowiedz polub