jan błachowicz akcja #JonVsJan

Akcja polskich kibiców wspierająca kandydaturę Jana Błachowicza do walki z Jonem Jonesem nabiera rozpędu! Hashtag #JanVsJon dotarł już do Stanów Zjednoczonych. Swoje poparcie dla Polaka okazał Mark Coleman, legendarny zawodnik MMA, były mistrz UFC w kategorii ciężkiej, zwycięzca Pride Grand Prix w 2000 roku oraz wicemistrz świata w zapasach.

Pomóżmy Błachowiczowi dostać walkę o pas UFC! Akcja wsparcia #JanVsJon!

Wsparcie amerykańskiej legendy może mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju całej akcji. Coleman jest obserwowany na Twitterze przez szerokie grono znanych osobistości zajmujących się MMA w Stanach Zjednoczonych. Konto „The Hammera” śledzą czołowi zawodnicy na świecie, dziennikarze z Arielem Helwanim na czele, jak również organizacja UFC i jej kluczowi pracownicy.

Mark Coleman uważa, że Jan Błachowicz jak najbardziej zasługuje na pojedynek z Jonem Jonesem. Były mistrz UFC typuje również, że stawiany w roli underdoga Polak może pokonać „Bonesa”.

Aby dołączyć do akcji, jedyne co należy zrobić to opublikować wpis na Twitterze z głównym hashtagiem akcji #JanVsJon. Dodatkowo warto dopisać hashtag #UFC244. Wskazuje on na potencjalne miejsce walki Błachowicza z Jonesem – listopadową galę w Madison Square Garden. Oznaczamy również konta @danawhite @Mickmaynard2 @ufc @JanBlachowicz @JonnyBones. Bardzo ważne jest podawanie dalej wpisów innych użytkowników, aby akcja się nadal rozwijała.

Nawet jeżeli Błachowicz nie zawalczy z Jonesem, to dzięki pomocy kibiców Janek otrzyma w USA dodatkowe wsparcie i rozgłos, które mogą przynieść naszemu rodakowi korzyści w dalszej karierze w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.