Przed walką Jana Błachowicza z Jacare Souzą, UFC postanowiło przypomnieć ostatnią walkę Polaka, który zmierzył się z Lukiem Rockholdem na UFC 239. Zobaczcie w jaki sposób Błachowicz rozprawił się z byłym mistrzem kategorii średniej.

Rozpiska UFC on ESPN+ 22

45 KOMENTARZE

 1. Teraz szczęka mocniejsza za to gość trochę mniej pewny siebie co można po wywiadach stwierdzić sprzed miesiąca.

 2. ale to było zajebiste.I ten wyraz twarzy Luke'a bezcenny (zaraz po KO) jak by włąśnie próbował wstać po ostrej libacji alkocholowej

  :antonio:

 3. Nie ma co gadać, ale jak mu wtedy Jano zajebał to aż mu się kredki z plecaka wysypały, do tej pory poprawia mi humor :śmiech:

 4. Od tej walki Rockhold cierpi na insomnie, bo gdy tylko zaśnie to śni mu się, że spierdala przed Romero, a gdy wbiega za winkiel i już prawie jest uratowany trafia rozpędzony ryjem na rękę Błachowicza i budzi się obsrany.

 5. Ciekawe czy wplyna na pewnosc siebie aligatora porazki jego kolegow z dywizji. Ja bym bylo przerazony widzac jak kazdy z mojej wagi zalicza ko w polciezkiej.

 6. Aż łezka mi się uroniła jak patrzę jeszcze raz na to samo. To jest piękne, na żywo o wiele lepiej wyglądało aż emocje trzymały do samego końca, że nie można było zasnąć. Dla takich chwil warto wstawać w nocy na UFC/walki Janka.

 7. Bardzo mi się podoba, jak Jano mu wbijał te ciosy. To była jedna mega bomba, ale tam jeszcze przy okazji przed był 1 prawy i po upadku 3 poprawki.

  Janek chciał zabrać mu duszę.

  i zabrał

 8. Pamiętam, że ledwo dotrwalem do tej walki, ale w trakcie wjechała taka adrenalina, że poszedłem spać dopiero po Familiadzie :suchykarol:

 9. Tyle razy oglądałem powtórki, ale dopiero teraz przy oglądaniu w dobrej jakości dostrzegłem i usłyszałem, że Jano przed tym morderczym lewym trafił jeszcze prawym Luke i już po tym ciosie Luke miał mętne oczy.

 10. Aż łezka mi się uroniła jak patrzę jeszcze raz na to samo. To jest piękne, na żywo o wiele lepiej wyglądało aż emocje trzymały do samego końca, że nie można było zasnąć. Dla takich chwil warto wstawać w nocy na UFC/walki Janka.

  Najbardziej mnie irytuje w takich momentach, ze nie moge normalnie wydrzec ryja jak czlowiek bo wszyscy spia i wydaje jakies psychoszepty jak nawiedzony

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.