Jan Błachowicz świetnym poddaniem przedłuża passę zwycięstw!

Polak zajął środek oktagonu, jednak to Nikita Krylov śmielej zaatakował kopnięciami, a po niecałej minucie poszedł po obalenie i dostał co chciał – Jan Błachowicz wylądował na plecach. Z góry Ukrainiec bił krótkimi ciosami, ale Polak zdołał wstać, a nawet obalić rywala. Przez moment Krylov zagroził gilotyną, jednak centymetr po centymetrze były mistrz KSW wyszedł z opresji. Z pozycji bocznej, a następnie półgardzie Błachowicz

Jan Błachowicz skutecznie odrabiał straty. Warszawiak na chwilę przed końcem wyszedł do pozycji bocznej i w taki sposób skończyła się pierwsza runda pierwszej walki wieczoru gali UFC w Moskwie.

Krylov frontalnym kopnięciem otworzył drugą rundę. Janek pod prawym łokciem umieścił middle kicka, a następnie złapał klamrę i obalił Nikitę Krylova. Jan bez większych problemów przeszedł do pozycji bocznej, a tam pracował nad rozbijaniem rywala. Na dwie i pół minuty przed końcem Cieszyński Książę pokusił się o nietypowy, trójkąt rękoma zza pleców, który zmusił powracającego do UFC Krylova do oddania walki.

W ten sposób Jan Błachowicz stał się poważnym kandydatem do walki o mistrzowskie laury!

 

 

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Janek w parterze magik, no istny magik , coś pięknego. Teraz to musi się odbyć walka z Gussem i nie skreślam Janka. Patrząc , że jest na fali , w stójce jebał Szweda jak chciał , poprawił parter i Alex po kontuzji Jano lekkim faworytem. Dawać ten rewanż!

  2. Z Alexem tylko jak pas wchodzi w gre, jeśli nie dać mu walkę z Bonesem!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.