Organizacja UFC opublikowała na Twitterze film, w którym zaprezentowała najlepsze momenty z występów Jana Błachowicza (23-7 MMA, 6-4 UFC) w Octagonie, tym samym zapowiadając jego walkę z Thiago Santosem (20-6 MMA, 12-5 UFC) w głównym pojedynku gali UFC on ESPN+ 3 w Pradze.

Dla Błachowicza będzie to jedenasta walka w organizacji UFC. Polak aktualnie kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której odprawił przed czasem Devina Clarka i Nikitę Krylova, natomiast decyzjami sędziów pokonał Jareda Cannoniera i Jimiego Manuwę.

23 KOMENTARZE

 1. Bij Jano, myśl tylko o wariantach wygranej w najbliższym meczu. Reszta będzie rezultatem, więc skoncentruj i się i dopnij ten dodatkowy scenariusz. Kolejny czarny ghul do kolekcji. Reszta to tylko rezultat Twoich kolejnych wygranych.

  Zapasy piwa i czipsów są, kanapa jest, khm..legalny stream też. Zwycięstwo też będzie.

 2. :awesome:

  Ciekawe po ile będą te koszulki ???

  Chyba się odchamię i sobie kupię , mają być dostępne w 1 tygodniu lutego .

 3. Fajnie, że pompują hype na Janka. 🙂 Oby posłużyło to za odpowiednio motywujące paliwo 🙂 WOJNA JANEK!!!!!!!!!!!!

  Pompowali to go przed Krakowem. Teraz po prostu promują walkę.

 4. Pompowali to go przed Krakowem. Teraz po prostu promują walkę.

  Ja myślę, że jednak trochę go pompują 😉 Poza tym dobrze jest myśleć, że zarząd wolałby wygranej Janka w tym starciu 🙂

 5. Powinni go bardziej promować w USA :/ bo za niedługo Amerykanie nie będą wiedzieć kim jest ten gość z pasem co pokonał Jonesa :lesnarhappy:

 6. Ciekawe po ile będą te koszulki ???

  Stawiam że w okolicach 89 złotych. Ja pierwszą okolicznościową z Manto mam. "Legendary Polish Power" zawsze ubieram na walki Janka (#fanboy :dance:)

 7. W tym roku Janek będzie miał pas UFC

  a 90 procent Cohones popłynie z alkoholem i Bóg wie czym jeszcze z radości  :brainoverload:

 8. Stawiam że w okolicach 89 złotych. Ja pierwszą okolicznościową z Manto mam. "Legendary Polish Power" zawsze ubieram na walki Janka (#fanboy :dance:)

  Czyli mniej więcej tyle ile się spodziewałem (stawiałem na 79 zł) Wiem że Manto ma dobrej jakości koszulki  mam 2 szt (ok 2 lat ) obie czarne , nie tracą kolorów, nie robią się też workowate po kilku praniach.

  Plusem zakupów w sklepie Manto jest też brak zdzierania za wysyłkę od klientów 😆 od 50 zików jest za free , muszę tylko znaleźć w swoich zapiskach hasło do konta i trzeba będzie atakować bo wzór naprawdę fajny.

 9. Stawiam że w okolicach 89 złotych. Ja pierwszą okolicznościową z Manto mam. "Legendary Polish Power" zawsze ubieram na walki Janka (#fanboy :dance:)

  Te koszulki akurat byly beznadziejne.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.