Janowi Błachowiczowi nie udało się pokonać Thiago Santosa na UFC w Pradze. Pomimo walki, która była pod dyktando Polaka, w trzeciej rundzie Brazylijczykowi udało się ciosem kontrującym, ustrzelić Jana. Tym samym walka o pas i miano pierwszego pretendenta oddaliły się. Sam Błachowicz jednak traktuje to tylko jako potknięcie na swej drodze, o czym napisał na swoim koncie na Instagramie:

Dziś się nie udało ale obiecuje, że to tylko potknięcie w drodze po moje marzenie. Wrócę mocniejszy niż kiedykolwiek.  Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie.  Jesteście najlepsi ❤️ Zrobimy to

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Ta Pani patrzy tak czule jakby na osłodzenie miała zrobić mu loda..Choć może przegiąłem pytę i to żona – a one z reguły mają pretensje a nie chęć na czułości (doświadczenie własne)

  2. Trzymaj się Janek, głowa do góry! Będzie dobrze! W odpowiednim czasie wrócisz potężniejszy a z pomocą legendarnej, polskiej siły zmiażdżysz kolejnych oponentów w klatce! Zdrówka! Osss 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.