Marcin Najman w krytyczny sposób odniósł się do ostatnich słów Jana Błachowicza na temat Fame MMA, a więc aktualnego pracodawcy „El Testosterona”. W trakcie wywiadu z newonce.sport, temat rozmowy zszedł na ludzi pokroju „Bonusa BGC”, nazywających się zawodnikami MMA. Jan Błachowicz w następujący sposób skomentował działalność Fame MMA.

Więc ja z tym nazewnictwem… No, nic nie zrobię, nie wygram. Widzisz, to jest na tej samej zasadzie, jak jest to Fame MMA. Niech oni sobie te gale robią, tylko niech nazwą to, nie wiem, Fame Gówno Walki. I tyle. Niech nie będzie tego skojarzenia, że oni są zawodnikami MMA. Nie muszę tego akceptować, ale nie będę z tym walczył, skoro i tak nie da się z tym nic zrobić. Przestałem się irytować rzeczami, na które i tak nie mam wpływu. Po co mam się tym denerwować? Ja sobie żyję w enklawie, którą stworzyłem.

Marcin Najman zareagował na wypowiedź Błachowicza za pomocą swojego profilu na Instagramie (zachowana oryginalna pisownia).

Moim zdaniem Janek powinien zjeść snikersa. Nockaut Hassiego czy duszenie Isamu to naprawdę gówno walki ? Zamiast gwiazdorzyć i obrażać, mógłby zapytać ludzi od promocji z Fame Mma co zrobić by dostać walkę o pas z Jonsem. P.S. Gdy miał trzy porażki z rzędu nie był tak buńczuczny

Były bokser zadebiutował w organizacji na gali Fame MMA 5, kiedy to pokonał przez TKO wspomnianego Piotra „Bonusa BGC” Witczaka. Swój kolejny pojedynek ma stoczyć na Fame MMA 6 z z Piotrem „Bestią” Piechowakiem.

Zobacz więcej: Konferencja FAME MMA 6 przesunięta na 22 marca. „Gala może zostać przełożona”

Jan Błachowicz jest aktualnie najlepszym polskim zawodnikiem MMA, notowanym na 4 miejscu w oficjalnym rankingu wagi półciężkiej UFC. „Cieszyński Książę” wygrał aż 7 z 8 ostatnich walk, pokonując m.in. Luke’a Rockolda, Ronaldo Souzę, czy Corey Andersona. Błachowicz jest obecnie jednym z głównych kandydatów do walki o pas z Jonem Jonesem.

Zobacz więcej: Jon Jones naciska na walkę z Janem Błachowiczem, UFC chce rewanżu z Reyesem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.