Już 17 marca Jan Błachowicz będzie miał okazję do zrewanżowania się swojemu byłemu rywalowi, Jimiemu Manuwie, za walkę na UFC w Krakowie. Polak drugi raz zmierzy się z Anglikiem – pierwszy pojedynek wygrał Poster Boy przez decyzję sędziowską. Manuwa w wywiadzie dla MMAFighting.com zarzucił Błachowiczowi, iż ten bardzo dużo uciekał w pierwszym pojedynku obu panów.

Jan to jedyna osoba, z którą walczyłem na pełen dystans. Czuję, że zdominowałem go w tym pojedynku. Uważam, że ciągle ode mnie uciekał. Muszę jednak przyznać, że od tamtej pory spory postęp. Ja też jestem teraz lepszym zawodnikiem.

To sprawia, że walka będzie interesująca. Wyglądał naprawdę dobrze w ostatniej walce, to główna przyczyna, dla której zaakceptowałem ten pojedynek.

Manuwa przyznał także, iż jego rywalem miał być Glover Teixeira, jednakże Brazylijczyk nie zaakceptował oferty na walkę z Anglikiem.

1 KOMENTARZ

  1. Trochę ma racji. Wszakże Błachowicz właśnie na tym polu się wtedy nie popisał – i wcale nie było to przez brak tlenu tylko właśnie nierozsądny gameplan, który doprowadził do nieustannego walczenia na wstecznym. Kiedyś jeszcze taki Machida mógł sobie tak wygrywać ale teraz już to nie przechodzi 😉 POWODZENIA JANEK!!!!!!!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.