Jan Błachowicz, który dziś jest mistrzem organizacji UFC, przez wiele lat walczył w KSW, a wcześniej bił się również na zasadach muay thai. Teraz Jan jest w szczytowym momencie swojej kariery. Nie tylko wywalczył bowiem tytuł UFC, ale stał się również niezwykle medialną postacią. Polak chce jak najlepiej wykorzystać ten moment. W rozmowie z Tomaszem Sararą na kanale YouTube został zapytany o to, czy chce sprawi, aby był teraz jak najbardziej i jak najdłużej widoczny w mediach, powiedział:

Staramy się z moim teamem menadżerskim, bo to nie tylko Dorota (Dorota Jurkowska, partnerka i menadżerka Jana Błachowicza, przyp. red.), ale też jest kilka innych osób, żeby właśnie tak było.

Jan dodał też, że niedługo możemy spodziewać się ogłoszenia nowych, ciekawych kontraktów sponsorskich.

Przebieramy. Jest fala wznosząca. Jest fajnie, jest ciekawie. Kwestia tygodni, żeby sfinalizować i wybrać te najlepsze opcje.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Na razie nie wiadomo kiedy będzie po raz pierwszy bronił swojego tytułu amerykańskiej organizacji, ale jak sam zapowiada, najwcześniej dojdzie do tego w marcu roku 2021.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.