Jan Błachowicz krótko skomentował informację o jego walce z Thiago Santosem, którą UFC podało oficjalnie w mediach społecznościowych:

Prawie jak w domu.
Knedliki, hranolky, studene pivo, jdeme do Prahy.

Błachowicz skrzyżuje rękawice z Santosem w walce wieczoru gali UFC w Pradze, która odbędzie się 23 lutego. Według naszych informacji, bilety na to wydarzenie zostały już w całości wyprzedane.

48 KOMENTARZE

 1. O cholera, tego się nie spodziewałem. Wojna Jano! Szkoda, że nie Smith w USA, ale nie ma wyjścia, trzeba wygrać i potem o pas!

 2. Eleganckie zestawienie, sympatyczna reakcja Janka. Czuje, że Janek go skończy w 3 rundzie.

  Pytanie, czy Jan będzie po pełnym obozie przygotowawczym.

 3. A dlaczego ma nie być?

  Coś mi się obiło, że miał mieć wakacje w styczniu jeszcze, ale tak  sobie teraz myślę, że skoro wziął walkę, to pewno jakaś pomyłka, albo zwyczajnie zdąży się przygotować.

 4. Coś mi się obiło, że miał mieć wakacje w styczniu jeszcze, ale tak  sobie teraz myślę, że skoro wziął walkę, to pewno jakaś pomyłka, albo zwyczajnie zdąży się przygotować.

  Teraz jak sobie przypominam, to coś mówił, że będzie miał za mało czasu na któryś termin (właśnie przez wakacje). Możliwe, że o tym była mowa.:beer:

  Swoją drogą, chronią tego Smitha przed naszym Wiedźminem… To zestawienie powinno mieć miejsce już przed walką z Krylovem. Ewentualnie Smith powinien go dostać, a nie Janek, który wtedy był 4-5 pozycji wyżej w rankingu.

 5. Eleganckie zestawienie, sympatyczna reakcja Janka. Czuje, że Janek go skończy w 3 rundzie.

  Mordo, Ty będziesz w czechach?

 6. Mam bilet, ale nie mam pewnosci.

  Mhm, to 3mam kciuki 😀

  Bardzo miło wspominam sopot.

  Takich ludzi nam trzeba.

 7. Mhm, to 3mam kciuki 😀

  Bardzo miło wspominam sopot.

  Takich ludzi nam trzeba.

  Mam postanowienie juz sie tak nie zajebac, ale to Czechy wiec moze byc ciezko 😉

 8. Mam postanowienie juz sie tak nie zajebac, ale to Czechy wiec moze byc ciezko 😉

  Kurwa, o to chodzi w wyjazdach, aby wejść na wyższy poziom abstrakcji 😀

  Poza tym Ze swoimi zawsze jest fajnie.

 9. Jano już jest lokalną (nasz rejon Europy) gwiazdą i badają czy może być kimś więcej. Oczywiście może ta walka ma to pokazać.

  Te zestawienie jest jak grom z jasnego nieba. Trudne, ale w przypadku wygranej, bardzo wartościowe. Szacun dla Janka za podjęcie wyzwania. Ma gość Cohones.

 10. Wy0brazałem sobie dziś to starcie i Janek musi go trzymać na dystans, kopać i bić prostymi. Rozbijać  taktycznie przez 3 rundy. I spierdalać jak Gus spierdalał przed JJ.Ale Janek nie lubi spierdalać, A powinien w tej walce bo inaczej nie utrzyma dystansu a to jego sposób na wygraną.

  Oraz polować na wątrobę.

  Janek powinien zwyczajnie biec z daleka od Santosa gdy ten szarżuje. Nie ma ciosu szczególnie w klinczu nie potrafi zadawał mocnych ciosów a Santos może go znokautować.

  Janek ma mocne ciosy zeby nie było. Orze ryje ale jakoś nie na k.o.To tez jest spoko . Miec regularny mocny cios. Ale można go przez to zlekceważycz i pójść po K.O sammeu. I na pewno zrobi to gorąca krew Brazylijczyka. Na 100% Santos pójdzie po K.O  bez żadnych hamulców.

 11. Janek jeszcze nigdy nie spotkał się z takim typem zawodnika . To będzie odpowiedni test przed walką o pas.

  Jak to wygra to będę go wielbił. Od dawna ma mój szacunek, ale jak to wygra to uwierzę że jest zajebisty w tej grze.

 12. Jano już jest lokalną (nasz rejon Europy) gwiazdą i badają czy może być kimś więcej. Oczywiście może ta walka ma to pokazać.

  Te zestawienie jest jak grom z jasnego nieba. Trudne, ale w przypadku wygranej, bardzo wartościowe. Szacun dla Janka za podjęcie wyzwania. Ma gość Cohones.

  Można było w przeszłości  zarzucać Jankowi to i owo, ale braku cohones nigdy. W Londynie zrehabilitował się za Kraków i to z nawiązką, w Moskwie dal koncert na miarę katiuszy na przedpolach Berlina. W stolicy Czech, gościu z Cieszyna, też zagra coś pięknego ;).

 13. Czytając komentarze do złudzenia przypominają mi komentarze przed walka z Krylovem. "Ciężka walka, Janek rywali nie wybiera", oby to było zwiastunen takiego samego rezultatu jak z Krylovem!

 14. Pierwsze dwie rundy będą kluczowe.

  Jak będzie niwelował kopy tego konia i nie nadzieje się na szarżę cepów, to Santos będzie już pół martwy.

  Gorzej jak pójdzie w bitkę i straci tak samo tlen.

  Najlepiej Go sprowadzić.

  Kurde, mam nadzieję, że to ugra.

 15. Ciekawe, komu Czesi będą kibicować?

  W Pradze nie liczyłbym na wsparcie Czechów dla Janka… Są dwa miasta gdzie nie przepada się za Polakami – Praga i Brno, plus miasta, gdzie jest sympatia do Polaków – Ostrava, Olomouc, Karwina, Hawierzów, Opava itd. te miasta przygraniczne… Pierwszy lepszy przykład, to jest śmierć naszym górników w Czechach, gdzie ludzie z Karwiny ich upamiętniali/upamiętnanją, a pepikom z Pragi nie za bardzo się to podoba.

 16. W Pradze nie liczyłbym na wsparcie Czechów dla Janka… .

  Zwłaszcza gdy dowiedza się, że Janek dumnie nosi tytuł Cieszyńskiego Księcia 😉

 17. Podejrzewam, że Błachowicz nadal nie jest i nigdy nie będzie gotowy na 5 rund kondycyjnie. Także miejmy nadzieje, że uda mu się do 3 rundy ustrzelić/poddać Santosa.

  A może Santos złapie jet laga :tysoncoffe:

 18. Janek musi walczyć bardziej agresywnie, czasem mi się wydaje że podczas wygranej nawet walki jest jak na sparingu a to wystarczyło na ostatniego, na Santosa będzie raczej niewystarczające. Musi zawalczyć jeszcze lepiej.

 19. Janek musi walczyć bardziej agresywnie, czasem mi się wydaje że podczas wygranej nawet walki jest jak na sparingu a to wystarczyło na ostatniego, na Santosa będzie raczej niewystarczające. Musi zawalczyć jeszcze lepiej.

  Każdy zawodnik z walki na walkę musi się rozwijać i walczyć lepiej niż w pozostałych. Stanie w miejscu = cofanie się w zawodowym sporcie.

 20. W Pradze nie liczyłbym na wsparcie Czechów dla Janka… Są dwa miasta gdzie nie przepada się za Polakami – Praga i Brno, plus miasta, gdzie jest sympatia do Polaków – Ostrava, Olomouc, Karwina, Hawierzów, Opava itd. te miasta przygraniczne… Pierwszy lepszy przykład, to jest śmierć naszym górników w Czechach, gdzie ludzie z Karwiny ich upamiętniali/upamiętnanją, a pepikom z Pragi nie za bardzo się to podoba.

  Te małe miasteczka przygraniczne ok. chociaż też nie wszyscy (w Boguminie jak trafisz). Ostrava, to miałem znajomków z jednej z tamtejszych siłowni i byli spoko, ale też miałem mało fajne akcje (raz w jakiejś knajpie tam na nas się przegrupowywali, ale to chyba akurat marny przykład, bo to jakieś czeskie narodowce sami tam siedzieli :razz:jelen:  ).

  Ogólnie, to kiedyś dużo mocniej się to odczuwało (tak z 15-20 lat temu).

 21. Podejrzewam, że Błachowicz nadal nie jest i nigdy nie będzie gotowy na 5 rund kondycyjnie. Także miejmy nadzieje, że uda mu się do 3 rundy ustrzelić/poddać Santosa.

  A może Santos złapie jet laga :tysoncoffe:

  Santos też nie jest tytanem kondycji :roberteyeblinking:

 22. Te małe miasteczka przygraniczne ok. chociaż też nie wszyscy (w Boguminie jak trafisz). Ostrava, to miałem znajomków z jednej z tamtejszych siłowni i byli spoko, ale też miałem mało fajne akcje (raz w jakiejś knajpie tam na nas się przegrupowywali, ale to chyba akurat marny przykład, bo to jakieś czeskie narodowce sami tam siedzieli :razz:jelen:  ).

  Ogólnie, to kiedyś dużo mocniej się to odczuwało (tak z 15-20 lat temu).

  Ja akurat mieszkam w przygranicznych terenach, i szczerze nigdy jakoś nie spotkałem się z czymś co bym mógł odnotować jako niechcęć do nas. Oczywiśćie trafią się jakieś pojedyncze gorące głowy, które gdzieś zdaleka pokrzyczy o "polskich żydach", a gdy do niego bliżej przyjdziesz porozmawiać to taki do rozmów już nie jest.

  Pepiki nie są grożne, bardziej prześmiewcze, tak jak piszesz gdyby doszło do tak zwanej (śmiesznie zabrzmi) banda na bande to gdy u nich jeden padnie to reszta by się uciekła. Bardziej w Czechach to na cyganów trzeba uważać, oni lubią często zaczepiać.

  Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Siatkówke rok temu w Brnie, w finale kibicowali Kubie przeciwko nam. A podczas Euro 2012 po meczu Czechy – Polska w strefie kibica w Pradze palili polskie flagi kupione na bazarku. Tak naprawde trzeba sobie zadać pytanie "A kogo wogole obchodzą Czesi, Janek walczy a nie jakieś pepiki mnie interesują 😉 Bo mi jako osobie ten naród jest obojętny.

 23. Czy jakaś informacja /plotki o innych naszych zawodnikach na tą galę?(myśle ,że na Janku się nie skończy )

 24. Czy jakaś informacja /plotki o innych naszych zawodnikach na tą galę?(myśle ,że na Janku się nie skończy )

  Najprawdopodobniej Michał Oleksiejczuk – ma coś do udowodnienia… SPOILER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.