Jan Błachowicz ufc

Wszystko wskazuje na to, że Jan Błachowicz (26-8) zamierza poczekać na walkę o pas mistrzowski organizacji UFC w wadze półciężkiej i nie brać przed tym żadnych dodatkowych pojedynków. Najlepszy polski półciężki zamieścił na swoim koncie na Twitterze wymowny wpis, w którym w jednym zdaniu poinformował o swoich planach na przyszłość.

Na ten moment nie wiadomo jednak, ile na taki pojedynek przyjdzie Polakowi czekać. Jon Jones (26-1) coraz chętniej patrzy w stronę kategorii ciężkiej, odkładając tym samym plany na obronę tytułu kategorii do 205 funtów.

Błachowicz w ostatnich ośmiu pojedynkach przegrał tylko jedno starcie. Na UFC on ESPN+ 3 w 2019 roku w trzeciej rundzie został odprawiony przez Thiago Santosa. W pozostałych starciach 37-letni zawodnik decyzjami sędziów pokonywał Jareda Cannoniera, Jimiego Manuwę i Ronaldo Souzę, poddał Devina Clarka i Nikitę Krylova, nokautował natomiast Luke’a Rockholda i Coreya Andersona.

Zobacz również:

20 KOMENTARZE

 1. Oby to się nie skończyło przerwą od klatki z dwuletnią bo UFC nie będzie mu chciało dać Jonesa , on się będzie trzymał swojego , a po roku przykładowo nie powodzeń w negocjacjach przyjmie i tak walkę z kimś innym , obym się mylił

 2. coraz chętniej patrzy w stronę kategorii półciężkiej, odkładając tym samym plany na obronę tytułu kategorii do 205 funtów

  chyba ciężkiej miało być

 3. taaa jasne… Błachowicz ma tam tyle do powiedzenia co żyd za okupacji. Jeden telefon z UFC i potulnie przyjmie kolejną walkę i nie będzie to walka o tytuł.

 4. Niestety w polityce i ufc trzeba być śliska gnida żeby postawić na,swoim. Stawianie sprawy jasno to jak ściągnąć gacie na samym początku szalonej  imprezy.

 5. Niestety takie deklaracje to mogą składać rozpoznawalni charyzmatyczni zawodnicy..

  Tam gdzie jest kasa – walki Janka #nikogo.

  Zostaje popisać na mediach społecznościowych… Tak być nie powinno ale kasa jest kasa i łysy o tym wie..

  Dodam jeszcze że jeżeli kiedykolwiek Janek zostanie mistrzem tej kategorii to będzie to w oczach amerykanów najbardziej bezbarwny mistrz w jej historii..

 6. Niestety takie deklaracje to mogą składać rozpoznawalni charyzmatyczni zawodnicy..

  Tam gdzie jest kasa – walki Janka #nikogo.

  Zostaje popisać na mediach społecznościowych… Tak być nie powinno ale kasa jest kasa i łysy o tym wie..

  Dodam jeszcze że jeżeli kiedykolwiek Janek zostanie mistrzem tej kategorii to będzie to w oczach amerykanów najbardziej bezbarwny mistrz w jej historii..

  Wjedzie Jano z mieczem i pasem na jedno i drugie ważenie i go hamburgery polubią , jak nie trasz talki to może w tym kierunku 😉

  Nie dziękuj za pomysł Janek, wyślesz koszulkę i pół litra to bedziemy kwita

 7. Cholera, na miejscu Jana miałbym mała depresje, ze nie  wszedłem w UFC osobowością i charakterem Conora, Jan tak szczerze pewnie sam sie nie spodziewał na moje ze kiedys bedzie latał na 2 , 3 miejscu rankingu LHW/ Jasna anielko/. Gdyby wszedł w buty Conora to dzis miałby te jachty i wille o którym mówił na końcu podcastu dla mmarocks.  Sporty walki to jest takie aktorstwo hollywoodzkie jak żaden inny sport na swiecie , kto umie dobrze grac do kamer jest bogatszy o 10 mln więcej. Błachowiczowi uciekło masę kasy przez bycie introwertykiem, oj  masę….A mógł leżeć na tym teraz.

 8. Janek (Dorotka ) stawia warunki … ho ho. Dana chyba będzie musiał dać ta walkę bo jak nie to …. no wlasnie co.?

  Nic.

  Nie masz argumentów to się nie targuj Janku/Dorotko:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.