Jan Błachowicz przed UFC

Jan Błachowicz (25-8) już w sobotę będzie miał wielką szansę na wzięcie rewanżu za UFC 191 w Rio Rancho. Nasz zawodnik rozmawiał dzisiaj z portalem BJPenn przed walką z Coreyem Andersonem i podjął temat mistrzostwa wagi półciężkiej.

Tak mi powiedzieli – odniósł się Błachowicz do ewentualnej walki o pas – kiedy podpiszę kontrakt na pojedynek z Jonesem, to będę w 100% pewien, że walczę o pas. Na razie skupiam się jednak na Coreyu.

Wiem, że jestem dużo lepszym zawodnikiem niż podczas naszego pierwszego spotkania. Trafił po prostu na dobry czas, kiedy nie byłem rozkręcony. Teraz jestem o wiele lepszy i pokażę mu swoje umiejętności. Poprawiłem także zapasy i grappling. Teraz już wiem, co mam robić, kiedy ktoś mnie obali. Nawet jeżeli uda mu się mnie sprowadzić, to szybko wstanę. Lepiej niech będzie na to gotowy.

Każda walka rozpoczyna się w stójce, przyznaję, że jego boks znacznie się poprawił. Gość znokautował Walkera, więc możliwe, że spróbuje tego ze mną. Jeżeli trafię go czymś mocnym, to po trzech, może czterech minutach będzie uciekał do zapasów.

Polak twierdzi także, że jest gotowy kondycyjnie na 5 rund i nie powinien mieć problemu z tlenem.

Jestem gotowy na 25 minut, wiem jak mam rozkładać swoje siły, wiem, kiedy odpoczywać, a kiedy podkręcać tempo. Jestem przygotowany na wszystko. Wolę jednak zakończyć to w pierwszej lub drugiej rundzie przez nokaut.

Nie zabrakło odniesienia do Jona Jonesa.

Nie chcę w tym momencie o nim mówić, ponieważ skupiam się na Andersonie. Mam jednak coś specjalnego dla ”Bonesa”, wiem jak go pokonać. Mogę być pierwszą osobą, która go pokona, ale najpierw muszę wygrać w sobotę.

Błachowicz zdradził swój plan na 2020 rok.

Wygram z Coreyem, zdobędę tytuł i obronię pas pod koniec roku. Taki jest perfekcyjny 2020 dla mnie.

40 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że się pomylę i nie będę złym prorokiem ale nawet jak Janek wygra to nie zdziwie się jak dadzą rewanż Reyesowi a Janek dostanie Santosa, wygranego Smith vs Glover czy Volkana. Anderson ma w swoim rękawie Aliego który jakoś go może wcisnąć i sam Jones o nim wspomina jako kandydacie do TS. @PabloLaRoha będzie live w środę czy czwartek?

 2. Jano się odblokował po UFC w Gdańsku, poprawił właściwie każdy element wiec szanse na zajebanie Andersyna są 😉 skąd te czarne myśli? 😉

 3. Jedynym, ktory moze zrobic Jonatana w polciezkiej jest Reyes. Niech Dominik w rewanzu poprawi kondycje i juz nawet sterydy i sedziowie Jonesowi mu nie pomoga.

 4. Wygram z Coreyem, zdobędę tytuł i obronię pas pod koniec roku. Taki jest perfekcyjny 2020 dla mnie.

  :dobry:

  Ale póki co ciężka przeprawa w sobotę, ale mocno wierzę, że zwycięska.

 5. Janek nie pierdol o Jonie tylko pełne skupienie na Andersonie aby nie było powtórki z pierwszej walki.

  Nie chcę w tym momencie o nim mówić, ponieważ skupiam się na Andersonie.

 6. Życzę z całego serca Jankowi wygranej. Najlepszy i najsympatyczniejszy z polskich zawodników mma, odstaje od reszty kurwidołka. Boje się trochę o najbliższa walkę, ale wierzę, że są radę.

 7. Mam nadzieję, że się pomylę i nie będę złym prorokiem ale nawet jak Janek wygra to nie zdziwie się jak dadzą rewanż Reyesowi a Janek dostanie Santosa, wygranego Smith vs Glover czy Volkana. Anderson ma w swoim rękawie Aliego który jakoś go może wcisnąć i sam Jones o nim wspomina jako kandydacie do TS. @PabloLaRoha będzie live w środę czy czwartek?

  Będzie w czwartek lub piątek 😉

 8. Najważniejsze że jest pozytywnie nastawiony , nastawiony na wygraną , wszyscy wiemy że Jano jeśli w siebie wierzy i jest w dobrej kondycji psychicznej może zaskoczyć i ja myślę że da radę w sobotę

 9. Myśle ze przejście tego miłośnika jąder i fjutków będzie trudniejsze, widzieliśmy jak bardzo Janek męczył się z Jacare który jest dużo słabszy zapasniczo od Coriego.

 10. Jedynym, ktory moze zrobic Jonatana w polciezkiej jest Reyes. Niech Dominik w rewanzu poprawi kondycje i juz nawet sterydy i sedziowie Jonesowi mu nie pomoga.

  Jest jeszcze Santos, który walczył z Jonem na jednej nodze.

 11. Oby trener nie musiał wydawać komendy wstawaj, jak czynił to Kościelski w pierwszej walce. Dla mnie Janek musi wygrać przed czasem, na punkty będzie ciężko i oby polish cardio nie dało o sobie znać 😉

 12. Taka pierwsza myśl – kurwa co on wygaduje, chłop postradał zmysły, jaki Jon Jones?! Potem czytam artykuły, że Materla walczy z Kinclem czy jak mu tam w intergalaktycznym krs i inne pierdoły o naszym polskim podwórku mma. Dostrzegam pewnego rodzaju kontrast. Niby tu i tu mowa o mma. Ale chuja prawda. Dopiero po tym uświadamiam sobie, że Janek od dobrych paru lat bije się w lidze mistrzów, i co najlepsze ma szanse rzeczywiście wyjść do GOAT'a mma. Spierdolił, goniąc za sportowymi marzeniami (za hajsem pewnie też). Kilka lat temu bił się z post prime butterbeanami mma, a potem zbijał piątki z kelnerami, a dziś ma szanse (małe) "zszokować świat".  Można mówić, że te całe Materle, Mańkowskie i inne Khalidovy ze strikeforca to kozaki na naszym podwórku. Ale pomimo kilku wpierdoli w ufc to Janek jako jeden z nielicznych na prawdę pokazuje, że ma jaja i na starość będzie mógł z czystym sumieniem opowiadać wnukom z jakimi dzikami to on się nie próbował. WAAAAAAAAAAAAAR!!!!!!

 13. Jano się odblokował po UFC w Gdańsku, poprawił właściwie każdy element wiec szanse na zajebanie Andersyna są 😉 skąd te czarne myśli? 😉

  Szanse to jeszcze nie przepis i pewne zwycięstwo. Czarny scenariusz widzę i ja. Jakoś tak mam wrażenie że Jan jest na wyżynach swoich możliwości i tego już nie przeskoczy… A to może być za mało szczególnie na Jonesa który na chwilę obecną ma więcej szczęścia niż ustawa przewidziała.

  Lepiej się mile zaskoczyć niz niemile rozczarować.

  :zakręcony:

 14. Janku, nie potrzebujesz kardio na 25 minut z Bonesem, bo cię sędziowie wyrysują. Koksa muszą wynieść w pierwszych trzech rundach. :fjedzia:

 15. Janek ostatnią walkę z Jacare dał średnią. Jakby się trochę przyblokował. Wierzę, że teraz pora na luzik i da super pojedynek. Nie wiem dlaczego, ale czasem widzę u Jana jakieś spięcie, przeszkody w głowie, a czasem wychodzi i po prostu leje przeciwnika jak chce. Wierzę, że zobaczymy Janka w formie jak w rewanżu z Manuwą czy walce z Rockholdem. Tam od początku był ogień i pewność siebie.

 16. Nie widzę Jana zamulacza w tym pokedynku, maximum osiągnięte już zostało

  W dupie Pan żeś był, i gówno Pan żeś widział a nie maximum Janka

  Jano w tubę Coreya i po pas!

 17. Jan z żadnym murzynem rewanżu jeszcze nie przegrał. Teraz też nie przegra. Kop w wątrobę albo bomba z lewej i Zamulanderson idzie spać.

 18. Wyobraźcie sobie, co byście powiedzieli, gdybyście tak z 5 lat temu mieli możliwość wejść do wehikułu czasu i gdybyście przenieśli się w czasie do 2020 roku i weszli na MMAROCKS.PL i byście przeczytali takiego newsa. Ale by była beka z Janka. A teraz?

 19. Wstrzymałbym się  chwilę z  gadaniem Jonesie

  Taa i co mu to da? Anderson gada i został już naznaczony jako kolejny kandydat a o Janie jest w miarę cicho. Musi robić sobie grunt pod TS-a jak wygra z Andersonem, poza tym powiedział 2 zdania, więc zdecydowanie się wstrzymał xd

 20. Taa i co mu to da? Anderson gada i został już naznaczony jako kolejny kandydat a o Janie jest w miarę cicho. Musi robić sobie grunt pod TS-a jak wygra z Andersonem, poza tym powiedział 2 zdania, więc zdecydowanie się wstrzymał xd

  Jak przegra z Jankiem to może sobie być naznaczony 😉

 21. Jak to mówi Krzysztof Soszyński:

  Corey Anderson po walce z Jankiem będzie cały porozmawiany.

  Chłop wie co mówi.

 22. Opierdole cała noc. Zrezygnowałem z wyjścia z kumplem "stary mam gale nie da rady". Janek kurwa musisz. Ja na tych Twoich walkach zawału dostane kiedyś..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.