Israel Adesanya kolejny raz zastanawia się czy powinien przejść do kategorii półciężkiej. Zawodnik po wygranej z Paulo Costą kilka razy dał znać, że jest pewien wygranej z obecnym mistrzem wyższej dywizji wagowej, Janem Błachowiczem. Potem wdał się w ostry konflikt z Jonem Jonesem, który zwakował ten tytuł i przeszedł do królewskiej dywizji. Adesanya na swoim profilu na Twitterze postanowił zapytać fanów o zdanie na temat przejścia do dywizji do 93 kilogramów.

Bylibyście źli gdybym poszedł do kategorii półciężkiej i szybciutko zabrał pas mistrzowski?

Wpis zawiera także animację, której przekaz jest jasny „The Last Stylebender” niezbyt przejmuje się zdaniem innych. W ostatnim pojedynku zawodnik pokonał w niesamowitym  stylu groźnego Paulo Costę. Zawodnik nie dał żadnych szans rywalowi, którego skończył przez TKO w 2. rundzie pojedynku. Po walce Adesanya wyznał, że chętnie zmierzy się z Jaredem Cannonierem. Ten jednak najpierw musi wygrać z Robertem Whittakerem na UFC 254.

Błachowicz nie pozostawał obojętny wobec komentarzy Adesanyi na temat przejścia do kategorii półciężkiej. „The Last Stylebender” już teraz uważa, że jest najlepszym zawodnikiem w kategorii do 93 kilogramów. Błachowicz odpowiedział mu w mediach społecznościowych jasno dając znać, że to on jest obecnie królem tej dywizji. Polak zaraz po zwycięstwie z Dominickiem Reyesem wyznał, że jest otwarty na starcie z Adesanyą. Nie wiadomo jakie plany wobec obu zawodników ma teraz UFC. Mówi się, że Polak zmierzy się z wygranym starcia Glovera Teixeiry i Thiago Santosa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.