Redakcja MMARocks dzięki uprzejmości Legalnego Bukmachera TOTALbet, poznała statystyki grających najbliższe UFC 253. Według danych, aż 75% grających to zestawienie, jest przekonanych, że w niedzielę rano pas powędruje na polskie biodra!

Tylko 25% osób dodało Reyesa do kuponów wierząc, że bez żadnych wątpliwości to on okaże się zwycięzcą tego boju. Nie bez znaczenia są tu jednak kursy. TOTALbet na Jana Błachowicza wystawił aż 3.05. Z kolei faworyt spotkania ma zaledwie 1.40.

 

To dość duża okazja, a jak bywało w przeszłości, Janek potrafi wygrywać będąc skreślany. W walce z Ilirem Latifim, Coreyem Andersonem czy Lukiem Rockholdem również miał kurs powyżej 3.00. Powyżej 2.00, z Devinem Clarkiem, Jaredem Cannonierem, Nikitą Krylovem czy Jimim Manuwą 2. Dla Jana bycie underdogiem to nie nowość.

ZOBACZ: Jak Błachowicz radził sobie z pozycji underdoga? Przegląd kursów na dotychczasowe walki Janka

Równie ciekawy jest rozstaw w walce Israel Adesanya vs Paulo Costa. Tak samo tutaj Paulo Costa ma aż 63% poparcia. Tylko 37% postawiło na Adesanyę, dodając go do kuponów.

Wysoki kurs na Jana Błachowicza można znaleźć jak zwykle na . Legalny bukmacher dodatkowo zrobił promocję na walkę Polaka „Jano bez ryzyka

Postaw kupon za dokładnie 50 PLN, min. 4 zdarzenia kurs każdego min. 1.20 -> Wszystkie zdarzenia pochodzące z oferty na UFC 253 w tym jedno na zwycięstwo Błachowicza -> Jeżeli kupon okaże się przegrany tylko typem na Polaka, otrzymasz Freebet 50 PLN!

Więcej na: 

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.