krause

Niestety, kolejna kontuzja zawodnika zaatakowała galę w Belfaście.

W tym tygodniu informowaliśmy już o urazie Gunnara Nelsona, który musiał wycofać się z UFC Fight Night 99 z powodu urazu kostki. James Krause jest drugim zawodnikiem, którego występ w Irlandii Północnej nie dojdzie do skutku. Amerykanin po raz drugi już nie zawalczy z Rossem Pearsonem. Krause wycofał się też z walki na TUF 23 Finale, gdzie zastąpił go Will Brooks.

UFC nie potwierdziło czy Pearson wystąpi na UFC Fight Night 99.

View this post on Instagram

It's with great disappointment and frustration that I make this post announcing that I'm forced to withdraw from my #UFCBelfast bout with Ross Pearson… again. Monday morning during wrestling practice I tore my hamstring for what the doctor says is a "high grade", substantial tear in 3 different spots to my hamstring. This is 2 camps in a row, and against Ross that I've had to withdraw from so my greatest apologies to him. This is not my norm and I pride myself on fighting any opposition that's been offered to me. That being said during these training camps I've made a lot of progress and am very excited to show my improvements whoever and whenever that time comes. Once again, my deepest apologies to @rosstherealdeal and the @ufc. I'll be back soon enough.

A post shared by James Krause (@thejameskrause) on

UFC Fight Night 99 odbędzie się 19 listopada w Belfaście. Walką wieczoru był pojedynek Gunnara Nelsona z Dong Hyun Kimem, jednakże po kontuzji Islandczyka, UFC postanowiło zestawić na gali rewanż Gegarda Mousasiego z Uriah Hallem.

7 KOMENTARZE

  1. Pogodziłem się już ze słabą rozpiską choć trochę nastrój poprawił sie po ogłoszeniu walki Gegarda z Hallem. Sytuacja mogłaby się zmienić diametralnie gdyby na miejsce Krause wskoczył jakiś Polak dla szanse na to są nikłe.

  2. VoRaNeK

    Pogodziłem się już ze słabą rozpiską choć trochę nastrój poprawił sie po ogłoszeniu walki Gegarda z Hallem. Sytuacja mogłaby się zmienić diametralnie gdyby na miejsce Krause wskoczył jakiś Polak dla szanse na to są nikłe.

    Nawet nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje. Dla mnie żadna strata.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.