Ciekawie zapowiadający się pojedynek na europejskim szczycie kategorii koguciej pomiędzy Jakubem Wikłaczem (8-2), a Jackiem Shore (8-0) nie dojdzie do skutku. Na zaplanowanej na 29 września gali Cage Warriors 97 Polaka w walce o mistrzowski tytuł zastąpi reprezentant Niemiec Omer Cankardesler (9-5).

Jack Shore (8-0) zarówno na amatorskim, jak i zawodowym polu nie zaznał jeszcze porażki. Shore po świetnej karierze amatorskiej, gdzie triumfował między innymi na ringach IMMAF przeszedł na zawodowstwo, a wtedy niemal natychmiast związał się z organizacją Cage Warriors, gdzie pokonał między innymi weterana UFC, Vaughana Lee (14-14).
Pochodzący z Frankfurtu Cankardesler nigdy nie walczył poza granicami swojego kraju. Trzydziestotrzyletni Niemiec w zastępstwo za Wikłacza wchodzi z serią dwóch zwycięstw przez TKO.

Olsztynianin 29 września na gali Cage Warriors 97 mierzyć się miał o mistrzowski tytuł. Na tej samej gali wystąpi inny Polak, Kacper Formela (8-1), który skrzyżuje rękawice z niepokonanym Masonem Jonesem (5-0).

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.