Fight card gali Spartan Fight 9 zasila starcie Jakuba Wikłacza (MMA 6-2-1) z Piotrem Wróblewskim (MMA 5-1). Walka młodych zdolnych odbędzie się w limicie 61 kg i będzie miała miejsce 2 grudnia w Chorzowie.

Reprezentujący klub Berkut Arrachion Olsztyn Wikłacz po raz czwarty wejdzie do klatki Federacji SF. W tym roku stoczył już trzy walki, które zakończyły się bilansem 2-1. Ostatnią walkę, w lipcu, wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Miało to miejsce na ACB 63 a rywalem był Sebastian Przybysz.

Piotr Wróblewski z Berserkers Team na pięć wygranych pojedynków czterokrotnie poddawał swoich przeciwników. Wszystkie starcia zapisane na swoją korzyść zwyciężał przed czasem. Jedyną porażkę zanotował w grudniu ubiegłego roku z rąk Igora Michaliszyna.

Walką wieczoru gali będzie starcie Tomka Kondraciuka z Maciejem Browarskim.

2 KOMENTARZE

  1. Piotr Wróblewski – mega skromny chłopak, młody prospekt, o tym chłopaku jeszcze sporo dobrego usłyszycie, więc obserwujcie jego poczynania, mało który zawodnik jest tak dobrze prowadzony w Polsce – ukłon w stronę głównego trenera (Nikodema Zatówki) on trzyma nad nim pieczę. Jedyna porażka jaką odniósł to ta z Igorem Michalyszynem, który był od Piotrka kategorie wyżej z tego co pamiętam. #WarMorales!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.