pniak-ficz

(Fot. Sherdog.com)

Mistrz dywizji półśredniej organizacji World Series of Fighting, Rousimar Palhares (MMA 17-6) ma bronić pasa mistrzowskiego 1 sierpnia. Jego rywalem będzie Jake Shields (MMA 31-7-1). Zawodnicy skrzyżują rękawice na gali WSOF 22, która odbędzie się w Las Vegas.

35-letni „Toquinho”, powszechnie znany jako ekspert od dźwigni na kolana, w organizacji WSOF walczył dwukrotnie – za każdym razem kończył walki przed czasem przed upływem dwóch minut od rozpoczęcia pojedynku. W marcu ubiegłego roku, po odklepaniu Steva Carla, zdobył tytuł mistrzowski. Obronił go w grudniu – po tym jak poddał Jona Fitcha.

Najbliższy rywal Palharesa również stoczył dwa pojedynki w organizacji World Series of Fighting. Co ciekawe – także kończył walki przed czasem przez poddania. Shields w październiku odklepał Ryana Forda, a trzy miesiące później wyższość parterowych umiejętności Jake’a musiał uznać Brian Foster.

Pojedynek Shields vs. Palhares będzie walką wieczoru gali WSOF 22, która odbędzie się 1 sierpnia w Las Vegas.

1 KOMENTARZ

  1. Tak jak lubię Palharesa, to chyba jednak nie ma szans z Shieldsem. Jake poradził sobie z Maią, to i z Pniakiem sobie poradzi. Będzie 5 nudnych rund i jednogłośna decyzja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.