Braciom Paul z całą pewnością nie brakuje odwagi. Młodszy z nich nie wyklucza, że pewnego dnia stanie w szranki z jednym z najlepszych obecnie bokserów na świecie.

Przygoda Jake’a Paula z pięściarstwem nabiera dużego rozpędu. Niedawno związał się z telewizją Showtime, a już pod koniec sierpnia skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem UFC, Tyronem Woodleyem. Amerykanin nie zamierza jednak osiąść na laurach i planuje mierzyć się z coraz to lepszymi zawodnikami.

Celebryta udzielił ostatnio wywiadu dla TMZ Sports, w którym oznajmił, że jest gotowy rozważyć każde wyzwanie. Dodał także, iż w przyszłości z chęcią podjąłby w ringu Saula „Canelo” Alvareza, który aktualnie jest mistrzem świata trzech federacji.

Mam otwarty umysł i w mojej opinii wszystko jest możliwe. Myślę, że mógłbym zawalczyć z Alvarezem o pas mistrzowski WBC lub WBO. Granicą jest tylko niebo. Chodzi tylko o to, jak poważnie podchodzi się do tego sportu, a ja traktuję go poważniej niż 99% tych profesjonalnych bokserów.

Dlaczego nie?! Wiele osób boi się próbować, ale ja nie jestem jednym z nich. Wiem, że mogę osiągnąć wszystko, czego zapragnę. Na tym polega różnica miedzy ludźmi sukcesu i nieudacznikami.

Paula wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy styl prowadzenia trash-talku. Ma za sobą trzy walki w formule boksu zawodowego, wszystkie kończył przed czasem. W połowie kwietnia błyskawicznie znokautował Bena Askrena.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Raven

BAMMA
Heavyweight

1,062 komentarzy 2,448 polubień

Braciom Paul z całą pewnością nie brakuje odwagi zdolności matematycznych. Młodszy z nich nie wyklucza, że pewnego dnia stanie w szranki z jednym z najlepszych obecnie bokserów na świecie.

Poprawiłem. Jaka odwaga??? Wiedząc jaka kasa byłaby tam do przytulenia, to wyszedłbym do takiego Canelo wstając prosto od owsianki, którą właśnie szamam.

Odpowiedz polub

billmurray

UFC
Light Heavyweight

15,292 komentarzy 42,827 polubień

typ chce walczyć o pas wbc lub wbo, powiedzcie jeszcze, że te wypociny na tablicy to argumenty uprawniające go do tege - prawie walczyłem z DC :juanlaugh: koleś srogo odklejony

Odpowiedz 1 Like