Braciom Paul z całą pewnością nie brakuje odwagi. Młodszy z nich nie wyklucza, że pewnego dnia stanie w szranki z jednym z najlepszych obecnie bokserów na świecie.

Przygoda Jake’a Paula z pięściarstwem nabiera dużego rozpędu. Niedawno związał się z telewizją Showtime, a już pod koniec sierpnia skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem UFC, Tyronem Woodleyem. Amerykanin nie zamierza jednak osiąść na laurach i planuje mierzyć się z coraz to lepszymi zawodnikami.

Celebryta udzielił ostatnio wywiadu dla TMZ Sports, w którym oznajmił, że jest gotowy rozważyć każde wyzwanie. Dodał także, iż w przyszłości z chęcią podjąłby w ringu Saula „Canelo” Alvareza, który aktualnie jest mistrzem świata trzech federacji.

Mam otwarty umysł i w mojej opinii wszystko jest możliwe. Myślę, że mógłbym zawalczyć z Alvarezem o pas mistrzowski WBC lub WBO. Granicą jest tylko niebo. Chodzi tylko o to, jak poważnie podchodzi się do tego sportu, a ja traktuję go poważniej niż 99% tych profesjonalnych bokserów.

Dlaczego nie?! Wiele osób boi się próbować, ale ja nie jestem jednym z nich. Wiem, że mogę osiągnąć wszystko, czego zapragnę. Na tym polega różnica miedzy ludźmi sukcesu i nieudacznikami.

Paula wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy styl prowadzenia trash-talku. Ma za sobą trzy walki w formule boksu zawodowego, wszystkie kończył przed czasem. W połowie kwietnia błyskawicznie znokautował Bena Askrena.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,618 komentarzy 16,449 polubień

Braciom Paul z całą pewnością nie brakuje odwagi zdolności matematycznych. Młodszy z nich nie wyklucza, że pewnego dnia stanie w szranki z jednym z najlepszych obecnie bokserów na świecie.

Poprawiłem. Jaka odwaga??? Wiedząc jaka kasa byłaby tam do przytulenia, to wyszedłbym do takiego Canelo wstając prosto od owsianki, którą właśnie szamam.

Odpowiedz polub

G
Guest

typ chce walczyć o pas wbc lub wbo, powiedzcie jeszcze, że te wypociny na tablicy to argumenty uprawniające go do tege - prawie walczyłem z DC :juanlaugh: koleś srogo odklejony

Odpowiedz 1 Like