Jairzinho Rozenstruik (MMA 12-2-0) zaliczył udany powrót do klatki organizacji UFC. „Bigi Boy” na sekundę przed końcem pierwszej rundy posłał na deski Augusto Sakaia (MMA 15-3-1).

Początkowo pojedynek nie zachwycał. Obaj zawodnicy badali się w stójce zadając wyłacznie pojedyncze uderzenia. Rozenstruik kilkukrotnie próbował atakować rywala szarżami, jednak ten starał się kontrolować dystans i unikać wymian z rywalem. Dopiero pod koniec rundy 33-latek trafił przeciwnika potężnym ciosem, posyłając go na deski i tam kończąc kolejnymi uderzeniami.

Dla Rozenstruika był to udany powrót do klatki. W lutym przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Cyrilem Ganem. Wcześniej pokonywał on między innymi Juniora dos Santosa, Alistaira Overeema czy Andreia Arlovskiego, przegrał natomiast z Francisem Ngannou.

Sakai przegrał drugą walkę z rzędu. We wrześniu ubiegłego roku w piąej rundzie został odprawiony ciosami przez Alistaira Overeema. Wcześniej Brazylijczyk pokonywał między innymi Blagoya Ivanova, Marcina Tyburę, Andreia Arlovskiego czy Chase’a Shermana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Benny

Brutaal
Light Heavyweight

593 komentarzy 1,023 polubień

Dla mnie jako kibica ta gala nie mogła się ułożyć lepiej, wygrali wszyscy którym kibicowałem, Santiago powrócił do wygrywania, Tybur zrobił swoje a Jairzihno oszczędził nam większych męczarni i skończył Sakai w pierwszej rundzie, tymże faktem myśle że żegnamy się z Sakai w czołówce

Odpowiedz 1 Like

Ludwiczek

UFC
Lightweight

8,997 komentarzy 17,569 polubień

Bigi mistrzem nie zostanie, ale będzie zagrożeniem dla każdego. Gość z wielką lekkością rzuca bardzo mocne bomby. Jeszcze wiele nokautów od niego zobaczymy

Odpowiedz 1 Like

De_Nekst_Best

BAMMA
Welterweight

882 komentarzy 1,908 polubień

Największym problemem Rozenstruika jest słaba praca nóg i to sprawia, że musi się często naganiać za rywalami bo technicznie jest całkiem niezły, kowadło w łapie ma więc bedzie się kręcił w okolicach pierwszej piątki ale mistrzem raczej nie zostanie.

Odpowiedz polub

Sekator

Legacy FC
Heavyweight

2,156 komentarzy 2,787 polubień

Fajna walka i fajny koniec. Sakai byl w walce ale w sumie mu sie nie chcialo wiec nie protestowal...
Jaki byl jego gameplan?
"zadaj ze dwa low kicki zeby nie bylo a potem pod siatke... Obstawilismy gruby hajs wiec nie bedziemy stratni..."

Odpowiedz polub

holden_caulfield

Jungle Fight
Middleweight

364 komentarzy 470 polubień

Rożenstroik już drugi raz takie jaja odwala. Może on to robi specjalnie? Kunia tak samo urządził. :jarolaugh:

Odpowiedz polub

majkelo89

UFC
Light Heavyweight

14,507 komentarzy 40,733 polubień

Jarzyn ma na liścia wszystkich oprócz Francisa Ngutu.

Odpowiedz polub