Jailton Almeida

Jailton Almeida zaplanował wycieczkę krajoznawczą do Paryża, aby przy okazji tamtejszej wrześniowej gali UFC pobić francuskiego pretendenta Ciryla Gane’a.

Na gali UFC 302 zawodnik z czołówki dywizji ciężkiej Jailton Almeida powrócił na zwycięską ścieżkę dzięki szybkiemu poddaniu Alexandra Romanova w pierwszej rundzie. Niesiony sukcesem Brazylijczyk na konferencji prasowej po gali wyzwał do walki byłego tymczasowego mistrza wagi ciężkiej – Ciryla Gane’a. Chce zmierzyć się z nim we wrześniu w Paryżu:

W tym tygodniu zwiedziłem Statuę Wolności i bardzo mi się to spodobało, więc teraz chcę zwiedzić Wieżę Eiffla. Chcę troszkę zwiedzić ten świat, a tak się składa, że Ciryl Gane będzie tam walczył w walce wieczoru. Tak czy inaczej – chcę zawalczyć w Paryżu. Jeśli dostanę Ciryla, świetnie. Jeśli nie będzie chciał się ze mną zmierzyć, to zawalczę z kimkolwiek.

Rzeczywiście Ciryl Gane celuje w walkę na wrześniowej gali w Paryżu. Obecnie bierze udział w zdjęciach do filmu fabularnego, dlatego nie przyjął oferty pojedynku z Tomem Aspinallem na UFC 304 w lipcu. Jeśli dojdzie do starcia Gane’a z Jailtonem Almeidą, Brazylijczyk przewiduje, że podda Francuza przed czasem:

Każda walka jest inna, ale na pewno dążyłbym do poddania. Nie wiem, czy dokonałbym tego tak szybko, jak zrobił to Jon Jones, bo nie sądzę, że Ciryl się wtedy tego spodziewał, ale przewiduję, że wykończę go w trzeciej lub czwartej rundzie, jeśli będzie to pięciorundowa walka wieczoru.

Zwycięstwem na UFC 302 Jailton Almeida zrehabilitował się za ostatnią porażkę przez nokaut z ręki Curtisa Blaydesa. Przerwała ona serię 15 zwycięstw z rzędu, w tym sześciu w UFC. Brazylijczyk bez wątpienia będzie liczył na rozpoczęcie kolejnej passy wygranych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,916 komentarzy 4,117 polubień

Można, jak najbardziej.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,738 komentarzy 47,129 polubień

Spierdalaj, Gane jest zarezerwowany dla Tybury.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of pczar1
pczar1

Brutaal
Super Heavyweight

692 komentarzy 919 polubień

Jailton - Have you ever been to Biała Rawska? :star wars:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,936 komentarzy 23,320 polubień

Gane prędzej przyjmie propozycję Vegi zagrania w jego kolejnym filmie (po nakręceniu tego u siebie) niż zgodzi się na walkę z Almeidą, który byłby dla niego stylistycznym koszmarem :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień