To kolejne ważne zwycięstwo Jacka Hermanssona (MMA 18-4, UFC 5-2) w największej organizacji MMA na świecie. Szwed bez większych problemów rozprawił się w pierwszej rundzie z Geraldem Meerschaertem (MMA 28-10, UFC 4-2).

„The Joker” w ostatnich pięciu starciach zwyciężał czterokrotnie. Hermansson jedyne przegrane w Oktagonie poniósł w starciach z Cezarem Ferreirą i Thiago Santosem. W pozostałych starciach Szwed pokonał takich zawodników, jak Thales Leites, Brad Scott, Scott Askham i Alex Nicholson.

Dla Meerschaerta była to druga porażka pod szyldem UFC. Amerykanin zadebiutował w Oktagonie w grudniu 2016 roku i od tamtej pory stoczył sześć walk. Dwie przegrane poniósł w starciach z Thiago Santosem i Jackiem Hermanssonem, natomiast ostatnie zwycięstwo „GM3” odniósł w lipcu poddając duszeniem zza pleców Oskara Piechotę.

6 KOMENTARZE

  1. Z okazji dzisiejszego Babilonu warto było dodac, że angaż w UFC Joker zapewnił sobie min. obijając srogo Maćka Różańskiego i … Irka Cholewe. Co do Oskara to mógł zrobic z Amerykaninem doslownie co chcial, tzn. poddać albo ubić, tylko nie mógł się zdecydować 😉

  2. Czego się dowiaduję, nic o tej przegranej Oskara nie wiedziałem. I to przez poddanie. WTF.

    To widzę Kolego, ze z Ciebie prawdziwy pasjonat MMA :frankapprove:

  3. Czego się dowiaduję, nic o tej przegranej Oskara nie wiedziałem. I to przez poddanie. WTF.

    :korwinwhat:

  4. Z okazji dzisiejszego Babilonu warto było dodac, że angaż w UFC Joker zapewnił sobie min. obijając srogo Maćka Różańskiego i … Irka Cholewe. Co do Oskara to mógł zrobic z Amerykaninem doslownie co chcial, tzn. poddać albo ubić, tylko nie mógł się zdecydować 😉

    Niestety móc a zrobić to dwie różne sprawy 😉 Super nieudana walka, okropna kontuzja itd.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.