(fot. Susumu Nagao)

UFC ogłosiło kolejne zestawienie na UFC on Fuel 15 lutego w Omaha. W wadze koguciej zobaczymy pojedynek doświadczonego Ivana Menjivara (MMA 23-8, WEC/UFC 2-2, #19 w rankingu MMARocks) z uczestnikiem ostatniego TUFa Johnem Albertem (MMA 7-1, UFC 1-0).

29-letni reprezentant Salwadoru nie przegrał walki od swojego powrotu do oktagonu UFC na początku tego roku. W kwietniu brutalnie odprawił Charliego Valencię a w sierpniu dołożył wygraną nad Nickiem Pace’m. Trenujący w montrealskim Tristar Gym zawodnik legitymuje się bilansem 3-1 od kiedy powrócił do czynnego MMA w czerwcu 2010. Jedyną porażkę Menjivar zanotował przeciwko Bradowi Pickettowi w występie na WEC.

Ćwierćfinalista TUFa „Książe” Albert został wyeliminowany z reality show przez późniejszego zwycięzcę, Johna Dodsona, ale odbił się szybkim TKO Dustina Pague’a na gali finałowej trzy tygodnie temu.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.