Przed galą UFC 236 Israel Adesanya oraz Jon Jones wdali się w małą wymianę ciosów w mediach. Zawodnik kategorii średniej stwierdził, że z chęcią zapoluje na aktualnego mistrza dywizji półciężkiej, który nie pozostał obojętny wobec komentarzy The Last Stylebendera. Teraz, po walce Adesanyi z Gastelumem, Jones postanowił ocenić występ młodszego kolegi.

Gość dał równą walkę w stójce z niskim, zbitym zapaśnikiem. Jest tylko jeden Jon Jones, panie i panowie.

Nie chciałem obrazić Kelvina, mam do niego tylko i wyłącznie szacunek. Koleś prawie pokonał kickboxera bez użycia kopnięć.

W kolejnej walce Adesanya zmierzy się z Whittakerem, lecz prezydent UFC, Dana White, nie wyklucza potencjalnego starcia Israela z Jonem Jonesem w przyszłości. Jones w kolejnym pojedynku podejmie Thiago Santosa na UFC 239.

14 KOMENTARZE

 1. Jakoś nie widzę Israel'a w półciężkiej, i tak wydaje mi się że jest mały jak na średnią, ale to może przez ten wzrost, tak czy siak nie wiem, w której płaszczyźnie miałby zagrozić na dzień dzisiejszy Jon'owi..

 2. Jakoś nie widzę Israel'a w półciężkiej, i tak wydaje mi się że jest mały jak na średnią, ale to może przez ten wzrost, tak czy siak nie wiem, w której płaszczyźnie miałby zagrozić na dzień dzisiejszy Jon'owi..

  lepszy on niz Santos czy Smith

 3. Moja ocena…. Adesanya walczył jak łajza czyli jak zawsze…daj Panie Boże by trafił kiedyś na Costę…albo chociaż na Yoela.

 4. Jones wyzywa do walki kolejnego gościa z niższej wagi, Pikogram dalej nie ma jaj żeby pójść do ciężkiej, gdzie jest kurwa faworytem z wszystkimi.

 5. To,że Kelvin jest najniższym zawodnikiem w MW paradoksalnie działało na jego korzyść.Adesanya jescze nigdy nie bił się z tak niskim kolesiem,pewnie nawet nie zdarzało się w przeszłości za często sparować.

  Widać było,że nie było to dla niego za wygodne.Co do Kelvina zapaśnika to większość walk stara się utrzymywać w stójce.Belforda nie obalał tylko ujebał na nogach,Weidman musiał go przewrócić i udusić bo grubasek go boksował,z Bispingiem tak samo…. co ten coco pierdoli…

 6. hight kicka nawet zajebał

  Zdziwiłem się poważnie

  i był chyba dobrze trafiony,

  Adesyana był podłączony

 7. Jon nawet wygląda jak GOAT na tym zdjęciu. Jebany jest najlepszy 😆

  Nie wiem po co ta napinka między nimi. Inne światy zupełnie.

 8. Jones wyzywa do walki kolejnego gościa z niższej wagi, Pikogram dalej nie ma jaj żeby pójść do ciężkiej, gdzie jest kurwa faworytem z wszystkimi.

  Przecież nie on zaczął to pitolenie.

 9. Chcialbym przypomniec Jon, ze Ty tez prowadziles rowna walke z "niskim, zbitym zapasnikiem". Co prawda pozniej mu prawilnie przylutowales z kopa na ryja ale jednak. A co do tego Alejaha Izraelity to radze mu zostac w mw. U Johnnego nie ma czego szukac.

 10. Jones wyzywa do walki kolejnego gościa z niższej wagi, Pikogram dalej nie ma jaj żeby pójść do ciężkiej, gdzie jest kurwa faworytem z wszystkimi.

  Przecież to Adesanya go wyzwał. Po za tym po co ma iść do ciężkiej skoro mistrzem tam jest gość, którego zbił 2 razy?

 11. Jones wyzywa do walki kolejnego gościa z niższej wagi, Pikogram dalej nie ma jaj żeby pójść do ciężkiej, gdzie jest kurwa faworytem z wszystkimi.

  To Israel wyskoczył z pomysłem tej walki

 12. Bądź co bądź dobrze ocenił. Israel wygrał, ale nie była to dominacja i były momenty gdzie mógł przegrać

  A zachowuje się jakby był nietykalny dla reszty kategorii i wszystkich wkurza tym

 13. Gość dał równą walkę w stójce z niskim, zbitym zapaśnikiem. Jest tylko jeden Jon Jones, panie i panowie.

  Powiedział gość, na którego walce z OSP zasnęła połowa widowni :DC:

  Nie chciałem obrazić Kelvina, mam do niego tylko i wyłącznie szacunek. Koleś prawie pokonał kickboxera bez użycia kopnięć.

  Niewiele też brakło by przez tego kickboxera został poddany :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.