Israel Adesanya

Israel Adesanya zaoferował swój pogląd na temat walki starego znajomego, Alexa Pereiry, z Jamahalem Hillem. Jak stwierdził, on sam udowodnił, że Pereirę da się pokonać i ta sama sztuka uda się Hillowi.

Alex Pereira stanie do pierwszej obrony swego mistrzowskiego pasa dywizji półciężkiej przeciw byłemu mistrzowi, Jamahalowi Hillowi, w walce wieczoru jubileuszowej gali UFC 300. Hill przyznał, że w przygotowaniach pomagał mu Israel Adesanya, który z Pereirą mierzył się czterokrotnie, w tym dwa razy w UFC.

Adesanya na swoim kanale w serwisie YouTube przeanalizował starcie Pereiry z Hillem i odniósł się do własnych wspomnień o Pereirze jako przeciwniku:

Jamahal powiedział mi coś, co ja sam odczułem, powiedział: „Kogo Alex Pereira kiedykolwiek zdeklasował w walce? Nie tylko znokautował, ale i zdeklasował”. Kiedy ja miałem się z nim zmierzyć po raz czwarty, ludzie mówili mi: „Och, pobije cię 4 do 0”. Nie, mogę pokonać tego gościa.

Za pierwszym razem moim zdaniem go pokonałem. Za drugim – rozbijałem go, dopóki mnie nie trafił. Za trzecim – rozbijałem go, ale mnie trafił. Myślałem sobie: „Wiem, jak pobić tego gościa”. O tym właśnie mówił Jamahal, powiedział, że da się go pokonać i wszyscy o tym wiemy. Udowodniłem to.

„Stylebender” podzielił się także z fanami swoim oficjalnym typem na walkę Alex Pereira vs Jamahal Hill na UFC 300:

Pięć rund, więc zacznie się powoli w pierwszej rundzie. Będą próbowali się wyczuć, trafić pierwszych parę ciosów. Alex będzie wyprowadzał kopnięcie na nogę, a Jamahal będzie wyczuwał swój jab, próbując dotrzeć pięścią do głowy Alexa. Nie tylko podbródka. Pamiętajcie o sytuacji z Johnnym Walkerem. Wtedy trafił go w czoło. Słuchajcie, on odcina ludzi. K***a, to było szalone.

Obstawiam zwycięstwo Jamahala przez KO. Myślę, że zmieści się z tym w przeciągu pierwszych dwóch i pół rundy.

Historyczna gala UFC 300 z udziałem dwunastu byłych lub aktualnych mistrzów federacji odbędzie się już w ten weekend. Transmisja ruszy o północy w nocy z soboty (13 kwietnia) na niedzielę. O 2:00 wystartuje karta wstępna, a o 4:00 karta główna, którą zakończy pojedynek Alex Pereira vs Jamahal Hill (prawdopodobnie około godziny 6:30).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,266 komentarzy 75,969 polubień

„I beat that guy one time”

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Brutaal
Welterweight

549 komentarzy 2,983 polubień

„I beat that guy one time”

1-3 dla cycka :lesnarhappy:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of JigoroKano
JigoroKano

M-1 Global
Light Heavyweight

3,819 komentarzy 8,245 polubień

I tak gruby Jones robi wszystkich na cytrynę

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of seroslav
seroslav

Maximum FC
Light Heavyweight

1,692 komentarzy 5,524 polubień

Trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno

Odpowiedz polub