Invicta_FC_logo.0_standard_709.0

Invicta FC swoją ósmą w historii, a pierwszą w 2014 roku, galę zorganizuje 6 września w Kansas City. Będzie to jednocześnie debiutancka transmisja za pośrednictwem systemu Fight Pass.

Fani żeńskiego MMA bardzo długo czekali na informację odnośnie kolejnej gali. Shannon Knapp raz za razem zapewniała, że informacja wkrótce ujrzy światło dziennie i tak się wreszcie stało. Na specjalnej konferencji poinformowano, że 6 września w Kansas City odbędzie się gala Invicta FC 8.

Podczas wydarzenia odbędą się dwa pojedynki o pas. W walce wieczoru Michelle Waterson (11-3) bronić będzie tytułu w wadze atomowej, a rywalką „Karate Hottie” będzie doświadczona Japonka Yasuko Tamada (15-8). O wakujący pas w wadze słomkowej powalczą Finka Katja Kankaanpaa (9-1) oraz była mistrzyni XFC Stephanie Eggink (4-1).

Nie dojdzie do oczekiwanego pojedynku Cristiane Justino z Ediane Gomes (10-2). „India” postanowiła zejść do wagi koguciej i skrzyżować rękawice z Tonyą Evinger (13-5). Ponadto ogłoszono także pierwszy na kartach Invicty pojedynek w wadze lekkiej, w którym Veronica Rothenhausler (1-0) zostanie przetestowana przez Charmaine Tweet (5-4). W walce dwóch weteranek Tara LaRosa (21-4) zmierzy się z Roxane Modafferi (15-11),  a w ciekawie zapowiadającym się starciu w wadze muszej wystąpią Michelle Ould (7-3) i DeAnna Bennett (4-0).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.