michaelle-waterson

(Fot. Sherdog.com)

UFC bez przerwy pracuje nad wzmocnieniem dywizji słomkowej, której aktualnie mistrzynią jest najlepsza polska zawodniczka, Joanna Jędrzejczyk. Kontrakt z największą organizacją MMA świata podpisała właśnie Michelle Waterson (MMA 12-4). Informacje o tym przekazano we wczorajszym UFC Tonight.

29-letnia „The Karate Hottie” jest byłą mistrzynią dywizji atomowej organizacji Invicta FC. W Ultimate Fighting Championship zadebiutuje kategorii słomkowej. Dywizja z limitem 52 kilogramów nie będzie dla niej niczym nowym, bowiem w tej kategorii startowała na początku swojej zawodowej kariery.

Michelle w Invicta FC zadebiutowała w październiku 2012 roku. Po wygranej niejednogłośną decyzją z Lacey Schuckman (w pojedynku, który został ogłoszony „Walką Wieczoru”), dostała szansę walki o tytuł mistrzowski dywizji atomowej. Zdobyła go w kwietniu 2013 roku, po tym jak balachą odklepała Jessicę Penne. Pas obroniła półtora roku później po jednostronnym boju zakończonym nokautem z Yasuko Tamadą. Michelle nie udało się obronić tytułu po raz drugi. Powraca po porażce z Hericą Tiburcio, która poddała ją gilotyną w trzeciej rundzie pojedynku na grudniowej gali Invicta FC 10. Do momentu poddania pojedynek był wyrównany.

Michelle Waterson trenuje na co dzień pod okiem Grega Jacksona w Albuquerque.

18 KOMENTARZE

 1. Fap fap fap…
  Aaaaa, ona się jeszcze bije !
  No nic, przecież nie muszę tego oglądać, fap fap fap… :boystop:

 2. Trenuje w Albuquerque? Niech uwaza na pasach dla pieszych w takim razie – Jones za kaucja wyskoczyl.

 3. Cyborgowa demoluje w 140 lbs, Waterson w 105 lbs. Skoro UFC ściąga obie do innych kategorii wagowych, to znak że pozostaną na tych 2 kategoriach które są. Szkoda, bo wiele ciekawych zawodniczek nie dostanie przez to szansy, albo dostanie w takiej wadze, w której będą przegrywały warunkami fizycznymi a nie umiejętnościami. Karate Hottie w UFC jak najbardziej, ale w tej kategorii wagowej nie będzie nawet w TOP10, zmarnowanie jej potencjału.

 4. Nie zapędzałby się z tym demolowaniem u Waterson. Przecież przegrała ostatnią walkę.

  Przeglądając rekordy tych wszystkich babeczek to uświadamiam sobie jak zajebista jest Aśka na ich tle… Tuż za nią Gadelha i długo, długo nic…

 5. Fajnie, że będzie w UFC, powinna tam być. Dziwne, że po porażce może, ale najważniejsze by…zapuściła znowu włosy!

 6. Jest popularna, już wypromowana – a doskonale nadaje się do dalszej promocji, biorąc to pod uwagę sądzę że będą chcieli ją doprowadzić do pasa

 7. ninja149

  Boski jezu :O Chce uprawiać z nią zapasy 😀

  Bo uwierzę, że tylko zapasy 😉
  Btw, ty rówbierz maturzysta? Welcome on the board!

 8. VoRaNeK

  @Olos jeśli masz taki wtyki to załatw jeszcze koleją walke dla Saja. Do czterech razy sztuka sie mówi przecie

  Niestety, takiej rzeczy to i by sam Merlin czarodziej z bajki nie wyczarował.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.