InsideMMA_ShowHeader

Telewizja AXS ogłosiła, że 30 września na jej antenie pojawi się ostatni odcinek popularnego programu Inside MMA. W ostatnim odcinku do aktualnych prowadzących: Basa Ruttena, Mauro Ranallo i Rona Krucka dołączy wcześniej związany z programem Kenny Rice, by wspólnie wspominać najlepsze momenty programu z poprzednich lat.

Program Inside MMA zadebiutował na antenie telewizyjnej 14 września 2007 roku. Jego zdjęcie z ramówki telewizji AXS jest związane z podpisaniem przez stację wieloletniej umowy z nową organizacją Legacy Fighting Alliance, która powstała z połączenia Legacy Fighting Championship i Resurrection Fighting Alliance. Na mocy porozumienia AXS ma w roku 2017 transmitować 30 wydarzeń na żywo organizacji LFA. Aby sprostać tak dużym zobowiązaniom związanym z nową umową, telewizja AXS zdecydowała o zakończeniu nadawania programu Inside MMA.

7 KOMENTARZE

  1. Kiedyś każdy odcinek, teraz jak trafię tylko w necie jakiś cytacik przeglądnę.

    Bas móglby pomyśleć o pracy dla TV/UFC

  2. Sa jakies wogole organizacje na swiecie co robia tyle samo lub mniej gal od KSW? Rizin na ta chwile ale w sumie dopiero zaczeli i to chyba wszystko…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.