Informacje prasowe organizatora:

Dzień dobry,

Rodzina SPARTANWEAR zaprasza na 28. edycję Ligi SPARTANWEAR (MLS). W trakcie zawodów odbędą się pojedynki w MMA, grapplingu, K-1 Rules oraz w low kick! Płock, a dokładnie Hala Sportowa przy ul. Korczaka 10, w dniu 12 listopada będzie miejscem zawodów.  Start zawodów godzina 10:00. Ważenie zawodników godzina 9:00. Wstęp wolny! Organizatorem Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS) jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta Płocka.

 Młodzieżowa Liga Spartanwear, to cykliczna impreza sportów walki, na której startują młodzi zawodnicy już od trzech lat. Dzięki systematyczności startów już w niedługim czasie mają szansę być najlepszymi z najlepszych w świecie. Jest to również dla Państwa nie powtarzalna szansa oglądania „na żywo” tych wspaniałych Wojowników, wystarczy być z nami w Płocku w dniu zawodów. Jeśli z przyczyn niezależnych nie możecie być Państwo na zawodach zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Ligi: www.spartanwear.plzakładka Liga Spartanwear. Wszystkie wydarzenia z zawodów Ligi Spartanwear są rejestrowane naszymi kamerami video oraz fotografowane a cały materiał zamieszczamy na w/w stronie MLS>

Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora MLS w Płocku:

Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu (PLKB) w Płocku

ul. Kazimierza Wielkiego 42, 09-400 Płock

Tel. /fax.: + 48 24 264 30 38, 601 388 767, 502 409 534

[email protected]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.