MMAC9.Poster

22 lutego w katowickim Spodku odbędzie się gala MMA Challengers 9, na którą organizatorzy zaplanowali jedenaście zawodowych walk, z czego osiem w formule MMA. Na nadchodzącej imprezie mają zawalczyć m.in.: Andrzej Grzebyk (Legion Team Tarnów), Mariusz Radziszewski (South Legion), Janusz Staszewski (Gracie Barra Łódź), Adam Wieczorek (AKS Chorzów), Janusz Bojczuk (Lutadores Opole), Stanislav Futera (Penta Gym Praha), Weronika Zygmunt (Champion Fight Team Kraków) oraz wielu innych doświadczonych fighterów. Pełna karta walk zostanie ogłoszona wkrótce.

Jednakże już w trakcie budowania rozpiski przed organizatorami stanęły pierwsze trudności – jak dowiedzieliśmy się przed chwilą poszukiwany jest przeciwnik dla solidnego Andrzeja Grzebyka (MMA 5-2) z Legion Team Tarnów. Na ubiegłorocznej gali MMA Challengers zawodnik występujący na pograniczu kategorii średniej i półciężkiej mimo porażki bliską decyzją, dał świetną trzyrundową walkę z Livio Victoriano (MMA 5-2). W kwietniu wypunktował Kamila Szymuszowskiego (MMA 8-4), by zamknąć rok porażką przez nokaut z niepokonanym Łukaszem Bieńkowskim (MMA 3-0). Lutowy występ zakontraktowano w limicie średnim. Zawodników zainteresowanych rywalizacją prosimy o kontakt z organizatorem gali – Bartłomiejem Walczakiem (tel. 601-458-305) lub Grzegorzem Skibniewskim (tel. 601-596-001).

Bez rywala pozostaje również utalentowany szesnastolatek z miasta kopalń i hut – Denis Górniak (MMA 0-0, Rekord Amatorski: 24-0). Zawodnik Fight Club Bytom jest dwukrotnym Mistrzem Polski MMA Juniorów z 2012 i 2013 roku. Pojedynek „Flinstona” odbędzie się w formule Semi Pro (bez kolan na głowę i skrętówek). Poszukiwany przeciwnik powinien ważyć w granicach 93-96 kg, wiek: 17-19 lat. Wszelkich informacji dotyczących walki, jak i warunków finansowych udziela trener Grzegorz Skibniewski (tel. 601 -596-001).

[youtube id=”c4mNWJjNmjk” width=”620″ height=”360″]

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

4 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.