IMMAF-logo

Hiszpania jako 51. państwo dołączyła do International Mixed Martial Arts Federation. W strukturach IMMAF Hiszpanię reprezentować będzie Spanish Federation of Olympic Wrestling and Associated Disciplines. Organizacja powstała w roku 1932 i początkowo zajmowała się nadzorowaniem kwestii związanych z zapasami. W roku 2008 pod jej skrzydła trafił też grappling, a w roku 2011 amatorskie MMA.

Prezes hiszpańskiej organizacji Angel Lopez Rojo jest bardzo zadowolony z przystąpienia do IMMAF.

Hiszpańska społeczność MMA świętuje dzień wstąpienia w szeregi International Mixed Martial Arts Federation. Przez to stowarzyszenie nasi sportowcy będą mieli możliwość dołączenia i wzięcia udziału w amatorskich mistrzostwach MMA organizowanych przez IMMAF. Przynależność do IMMAF oznacza również dostosowanie zasad amatorskie MMA aktualnie używanych przez nas w Hiszpanii. Nowe zasady będą stosowane podczas naszych kolejnych zawodów, a także na wszystkich szczeblach w krajowych zawodach MMA.

Dyrektor zarządzający IMMAF Densign White potwierdził, że aktualnie rozpatrywane są kolejne wnioski różnych organizacji z całego świata, zatem w roku 2016 można spodziewać się dalszego rozrostu International Mixed Martial Arts Federation. W strukturach IMMAF znajduje się także Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki.

Warto przypomnieć, że niedawno do IMMAF dołączył były wiceprezes UFC na Europę, Afrykę i bliski wschód David Allen, o czym szerzej pisaliśmy tutaj. Organizacja od lat jest również wspierana przez samo UFC. W kwietniu 2015 roku ogłoszono rozpoczęcie oficjalnej współpracy pomiędzy IMMAF i amerykańską organizacją w zakresie wzrostu bezpieczeństwa, czystości i rozwoju mieszanych sztuk walki na poziomie amatorskim. UFC wspiera IMMAF finansowo i administracyjne, jednocześnie wykorzystując ogromny zasięg i dotarcie jakie zbudowało do komunikacji i inicjatyw edukacyjnych.

Po ogłoszeniu współpracy Lou Lauria, wiceprezes UFC do sprawa budowania relacji i społecznej odpowiedzialności biznesu powiedział:

W UFC wierzymy w zdolności amatorskiego sportu do pozytywnego oddziaływania na społeczeństwa i do przełożenia tych wysiłków na cały świat. Jeśli jesteś sportowcem, amatorem MMA, powinieneś się zaangażować wspólnie z IMMAF na poziomie krajowym i wpływać na wywieranie pozytywnych zmian w tym sporcie.

Dyrektor zarządzający IMMAF Densing White nie krył zadowolenia ze współpracy z takim partnerem.

IMMAF nie tylko otrzymuje wsparcie głównego twórcy współczesnych mieszanych sztuk walki, ale również otrzymuje przekonanie największy gracza na tym rynku, że współpraca z IMMAF może czynić różnicę.

Jednym z partnerów IMMAF jest również firma My Next Match, dzięki której organizacja może korzystać z platformy internetowej przeznaczonej do komunikacji i wymiany informacji w branży i pomiędzy członkami federacji. Rozwiązaniem posiada własny CRM, narzędzie do komunikacji i matchmakingu.

https://www.youtube.com/watch?v=y3VYGluseHY

W zeszłym roku IMMAF wsparła również marka Greenhill, która została oficjalnym dostawcą sprzętu Otwartych Mistrzostw Europy w Amatorskim MMA.

10 KOMENTARZE

 1. Taki plakacior odwalili na turniej amatorskiego MMA podczas " UFC International Fight Week", który odbędzie się w Lipcu. Jest to wydarzenie, które towarzyszy m.in. Fan Expo i UFC 200. Duma:cool:
  [​IMG]

 2. Powazne pytanie, w zadnym wypadku jakis hejt czy zlosliwosc, wiec prosze o powazne odpowiedzi a nie o blyskotliwe dowcipy. Co konkretnie zrobila Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki ?

 3. Wysyła zawodników na mistrzostwa do Las Vegas., zdobywamy tam medale, zawodnicy zbierają cenne doświadczenia.
  Kevin dzielnie dzierży żeglarska banderę na plakacie. Czyli jesteśmy obecni w światowym MMA

 4. VaeVictis

  Powazne pytanie, w zadnym wypadku jakis hejt czy zlosliwosc, wiec prosze o powazne odpowiedzi a nie o blyskotliwe dowcipy. Co konkretnie zrobila Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki ?

  Nie istnieje żadna Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki, a jeśli istnieje, to jest na równi z moim założonym wczoraj przed snem Polskim Związkiem MMA. Oba twory mają taką samą moc prawną w naszym kraju. To, że zrzeszyli się z IMMAF, nie czyni ich federację ważniejszą od mojego związku. A tak w ogóle to mam nadzieję, że to nigdy nie zostanie zalegalizowane i swoją działalność federacja ograniczy do pozytywnego wysyłania amatorów na zawody do Las Vegas.

 5. Czołowe polskie kluby wysyłają swoich zawodników na krajowe eliminacje a potem finały do Vegas.
  Np na krajowe finały do Włocławka UFC wysyłało Jotkę jako swojego oficjalnego przedstawiciela.

  To czyni PLMMAF ważniejsze of twojego związku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.