Yair Rodriguez, były rywal Alexandra Volkanovskiego, wierzy, że Ilia Topuria zostanie rozbity przez aktualnego mistrza kategorii piórkowej. Do pojedynku The Great El Matadorem dojdzie w ten weekend na UFC 298.

Już w nadchodzący weekend dojdzie do kolejnej dużej gali amerykańskiego hegemona. Na UFC 298 w Anaheim dojdzie do starcia Alexandra Volkanovskiego z Ilią Topurią. Młodszy Hiszpan z Gruzji zapewnia, że szybko rozprawi się z aktualnym mistrzem i zabierze mu tytuł. Aspiracje El Matadora skomentował były rywal Volkanovskiego, Yair Rodriguez, który w rozmowie z Arielem Helwanim wyznał, że Topuria przegra i jego kariera będzie skończona po UFC 298.

On ma kur*a urojenia. Nie jest nawet w tym samym pier*olonym świecie jak my. Jest na innej kur*a planecie. Jestem pewien, że Volkanovski zrobi to co powinien i go rozje*ie, a później sprawi, że ten będzie musiał wycofać wszystkie swoje słowa, wszyscy będą go wyśmiewać. Mogę was o tym zapewnić. On mnie nigdy nie obchodził, ale teraz pier*oli głupoty na mój temat.

Jego kariera będzie skończona po walce z Volkanovskim. Za dużo pier*oli głupot, ludzie będą się z niego śmiać po tym pojedynku.

27-letni Topuria (14-0 MMA) jest niezwykle pewny siebie przed walką z Alexandrem Volkanovskim i zapowiada, że szybko go znokautuje. Hiszpan jest wciąż niepokonany w swojej zawodowej karierze. El Matador do walki z Volkanovskim wejdzie po wygranej w spektakularnym stylu z Joshem Emmettem. 12 z 14 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Już teraz zapowiada, że po wygranej z Australijczykiem chce bić się z Conorem McGregorem. Obecnie zajmuje on 3. miejsce w rankingu kategorii piórkowej UFC. Na swoim koncie ma 6 wygranych w oktagonie organizacji prowadzonej przez Danę White’a.

UFC 298 odbędzie się 17 lutego 2024 roku w Anaheim w USA.

UFC 298 – karta walk, godziny transmisji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Yair Rodriguez, były rywal Alexandra Volkanovskiego, wierzy, że Ilia Topuria zostanie rozbity przez aktualnego mistrza kategorii piórkowej. Do pojedynku The Great z El Matadorem dojdzie w ten weekend na UFC 298. Już w nadchodzący weekend dojdzie do kolejnej dużej gali amerykańskiego hegemona. Na UFC 298 w Anaheim dojdzie do starcia Alexandra Volkanovskiego z Ilią Topurią. Młodszy Hiszpan z Gruzji […]

Odpowiedz polub

click to expand...