Ponad trzy lata po mniejszych galach tułał się Vinny Magalhaes (MMA 9-5, UFC 0-2) nim nie został ponownie zaproszony do UFC. Brazylijczyk powróci do oktagonu na gali UFC 152 22 września w Toronto i zmierzy się z Igorem Pokrajacem (MMA 25-8, UFC 4-3) w pojedynku w wadze półciężkiej.

28-letni Pezao, który zdobył złoty medal w dywizji +99 kg na zawodach ADCC w 2011 roku, od zwolnienia z UFC dorobił się bilansu 7-1. Jedyną porażkę odniósł z rąk Pedro Galizy w 2010 roku a od tego czasu wygrał pięć kolejnych walk przed czasem zostając dodatkowo mistrzem M-1 Global w wadze półciężkiej.

Znany z serii walk przeciwko polskim zawodnikom Pokrajac po słabym początku kariery w UFC gdzie wygrał tylko raz w czterech występach obecnie zywciężył w swoich trzech ostatnich pojedynkach. Chorwat pokonywał w oktagonie Todda Browna, Krzysztofa Soszyńskiego i ostatnio Fabio Maldonado.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.