IFN1_news1

Pierwsza Gala IFN odbędzie się w Częstochowie. Poniżej informacja prasowa:

Zdecydowaliśmy! Pierwsza edycja odbędzie się na hali HSC​ przy ul. Żużlowej 4 w Częstochowie. To duży obiekt, który pozwoli nam ugościć znacznie większą liczbę ludzi niż większość tego typu hal sportowych na Śląsku – liczba miejsc przekroczy 7500! Przed nami bardzo duże wyzwanie i damy z siebie wszystko, żeby mu podołać. Mamy nadzieję, że rozpiska spodoba się fanom!

Pierwsze zestawienia opublikujemy już po nadchodzącym weekendzie, cierpliwości.

Organizacja zadebiutuje w październiku, zgodnie z wcześniejszą informacją organizatora.

Przyszedł czas, na który długo czekałem. Czas, w którym należy ostatecznie zamykać sprawy związane z MMA Live i tak jak wcześniej już pisałem, nie powrócę do organizacji imprez pod tym szyldem. Niebawem wszystkie zaległe sprawy zostaną ostatecznie rozstrzygnięte. Błędy organizacyjne związane z galą wrześniową, które były przeze mnie opisywane zostały wielokrotnie przeanalizowane i więcej się nie powtórzą, zapewniam. Z tego miejsca chciałbym podziękować zawodnikom za cierpliwość i zrozumienie, a także zaufanie, gdyż z niektórymi będę miał szansę dalej współpracować – Dawid Patek.

W maju tego roku zostały podjęte pierwsze działania związane ze stworzeniem nowej organizacji i w dniu dzisiejszym oficjalnie możemy zaprezentować Państwu IFN – Incredible Fighting Night, organizację założoną przez Dawida Patka i Rafała Cuglowskiego, której pierwsza gala odbędzie się 24 października, na Śląsku. Dziewięć emocjonujących pojedynków w formule MMA zapewnią zawodnicy z kraju oraz m.in. z Czeczenii, Słowacji oraz Czech, którzy w oktagonie zaprezentują swoje umiejętności oraz serce do walki. Będzie się działo!

Let’s begin!

Informacje, na bieżąco, będą się pojawiać na stronie organizacji: www.ifn.tv oraz na portalach społecznościowych – Facebook, Twitter, Instagram.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

79 KOMENTARZE

 1. Witamy na rynku.Powodzenia,i oby rzeczywiście bez podobnych bledow

 2. @Krzysztof Skrzypek

  Pisałem kiedyś o Slugfest na Śląsku.
  Widzę, że zaszaleliście z czymś nowym u mnie! Fajny pomysł z wykorzystaniem przygraniczników – Słowacji, Czech. MMA sie tam szybko rozwija, na dojazdy nie trzeba dużo wydawać.
  Trzymam kciuki!

 3. Sceptyczny Miszon czeka na pierwszą galę, by zobaczyć efekty.
  ps. Jak zaczną od transmisji w TVN Turbo, to wróżę im upadek w mniej niż rok 😆
  #pewneinfo

 4. Krzysztof Skrzypek

  To akurat nie Slugfest 🙂 , ale potencjału tam trudno odmówić.

  Wiem wiem, to miałem na myśli pisząc "z czymś nowym". I widzę bardziej międzynarodowym.

  Dobra, czekam na kolejne info. Do listopada mieszkam na Śląsku wiec się załapie 🙂

 5. @MISZON, nie planujemy współpracy z TVN Turbo. :)@HALIBUT, już wkrótce będziemy podawać kolejne informacje.

 6. Zostali jeszcze w ogóle jacyś wolni, w miarę dobzi zawodnicy na polskim rynku? 😀 Chyba, że ta organizacja ma mieć taki cel jak plmma, to też będzie fajnie.

 7. Oby nie zabrakło Wam pomysłu i motywacji do działania. Również sceptycznie ale i szczerze, życzę powodzenia. 🙂

 8. 24 października
  UFC Dublin + Kliczko vs Fury. Idealny termin na debiut 🙂

  Czy planowana jest współpraca z jakąkolwiek telewizją ?

  DawidPatek

  @Achort, zostali! 🙂

  Tylko żeby nie pociągnęli was na dno gdy przyjdzie to rozliczeń finansowych 😉

 9. @VORANEK, raczej nie mamy szans konkurować z UFC Dublin i Kliczko vs. Fury, więc termin był dopasowany pod względem innych czynników. Owszem, planujemy współpracę z TV, a jeśli takowa się nawiąże, na pewno o tym poinformujemy. 🙂

 10. DawidPatek

  @Miszon, nie planujemy współpracy z TVN Turbo. 🙂

  No to kamień z serca 😉
  Nie mniej, życzę powodzenia. Kto wie może sam będę uczestnikiem takiego eventu – biernym lub czynnym 😆

 11. Oby nie zawinęli się szybciej niż powstali. Powodzenia życzę i bez poszkodowanych zawodników.

  BoykaMMA

  Trzeba się cieszyć że chłopaki będą mieli gdzie walczyć i zarabiać kaskę.

  To się okaże 😉

 12. @DawidPatek Oczywiście powodzenia i ściskamy kciuki.Dobra decyzja z kontem na cohones bo np. Pan Jóźwiak słuchając głosu fanów źle na tym ostatnimi czasy nie wychodzi .

 13. @DawidPatek Oczywiście powodzenia i ściskamy kciuki.Dobra decyzja z kontem na cohones bo np. Pan Jóźwiak słuchając głosu fanów źle na tym ostatnimi czasy nie wychodzi .

 14. Fajnie 🙂 Gdzie dokładnie tzn. na jakim obiekcie planowana jest gala? Cieszę się bardzo, że postawiliście na śląsk 🙂 Jestem przekonany, że śląscy miłośnicy tego pięknego sportu odwdzięczą się i dopiszą obecnością 🙂 Oczekuję z niecierpliwością ! :DPozdrawiam i życzę powodzenia 😉

 15. Jako mieszkaniec Katowic mogę powiedzieć że rynek jest głodny ale gal takich jak KSW, FEN, czy dobrej rozpiski. Gale promowane zawodnikami z okolic są, no powiedzmy galami rodzinnymi… Nikt oprócz przyjaciół i rodziny nie przychodzi na trybuny, największy klub Silesia Cage Club nawet nie wystawia swoich zawodników na tych galach. Spodek jakbyście planowali to szczerze odradzam, bo to tylko gwóźdź do trumny dla nowych organizacji. Chorzów? Spartan, bardzo burzliwy teren i wiara będzie tylko z tego miasta. Chyba że rozważanie Częstochowę, jakieś bielskie klimaty. Lecz główna część śląska, Katowice bardzo są spragnione mma z dobrą rozpiską, gwiazdami średniej półki polskiej rozpoznawanych dla większych fanów z PLMMA, czy innych gal. Nazwiskami które mają po tej 5,6 walk, z czego połowa walczy efektownie, nudni, stratedzy tylko liczący punkty nie dadzą show. Nawet wariaci z rekordami ujemnymi przyciągą więcej wiary, bo każdy posprawdza na yt itd czy warto iść. Moim zdaniem najlepszy punkt do mma? AKS na początek, dobre medialnie lecz trzeba kogoś kto ma głowę na karku to obiekty w Parku Śląsku, lecz trzeba dobrze wyważony plan eventu żeby przekonać do przeczytania zarząd parku.

 16. Jako mieszkaniec Katowic mogę powiedzieć że rynek jest głodny ale gal takich jak KSW, FEN, czy dobrej rozpiski. Gale promowane zawodnikami z okolic są, no powiedzmy galami rodzinnymi… Nikt oprócz przyjaciół i rodziny nie przychodzi na trybuny, największy klub Silesia Cage Club nawet nie wystawia swoich zawodników na tych galach. Spodek jakbyście planowali to szczerze odradzam, bo to tylko gwóźdź do trumny dla nowych organizacji. Chorzów? Spartan, bardzo burzliwy teren i wiara będzie tylko z tego miasta. Chyba że rozważanie Częstochowę, jakieś bielskie klimaty. Lecz główna część śląska, Katowice bardzo są spragnione mma z dobrą rozpiską, gwiazdami średniej półki polskiej rozpoznawanych dla większych fanów z PLMMA, czy innych gal. Nazwiskami które mają po tej 5,6 walk, z czego połowa walczy efektownie, nudni, stratedzy tylko liczący punkty nie dadzą show. Nawet wariaci z rekordami ujemnymi przyciągą więcej wiary, bo każdy posprawdza na yt itd czy warto iść. Moim zdaniem najlepszy punkt do mma? AKS na początek, dobre medialnie lecz trzeba kogoś kto ma głowę na karku to obiekty w Parku Śląsku, lecz trzeba dobrze wyważony plan eventu żeby przekonać do przeczytania zarząd parku.

 17. @KIRAS, fani są częścią organizacji, więc wypadałoby ich nie ignorować. :)@PAN DAN, informacja o obiekcie pojawi się lada dzień.@MINIONEK, będą występować zawodnicy z okolic – to pewne – jednakże, nie myślimy tylko o jednym evencie i prowadzimy rozmowy z managerami zawodników nie tylko z kraju. Spodek nie wchodzi w grę. Hala została wybrana i uważamy, że poziom sportowy zawodników oraz organizowanej gali przyciągnie widzów nie tylko z danego miasta i okolic, ale również z dalszych regionów kraju. Jeśli chodzi o Częstochowę, to bierzemy ją pod uwagę przy kolejnych edycjach, posiadają fajny obiekt. 🙂

 18. @MINIONEKZgodzę się z tym że śląsk bardzo jest spragniony mma z dobrą rozpiską i w dobrym widowiskowym stylu. Dodatkową atrakcją np. mogłyby być zasady Unified Rules of Mixed Martial Arts lub jeszcze lepiej Global MMA Rule Set (niektórym fanom przypomniałbym się czasy PRIDA :D)… może trochę mnie poniosło hehe i nie wszyscy się ze mną zgodzą ale pewnie znajdą się i tacy, którzy stwierdzą, że to naprawdę niezły pomysł :)Wszystko w rękach organizatorów. Jeszcze raz życzę powodzenia no i trzymam mocno kciuki 😉

 19. Minionek

  Jako mieszkaniec Katowic .

  Piona bracie!

  @DawidPatek
  Macie już jakieś kontakty związane z rejestracją wydarzenia lub ewentualnej transmisji? Materiałów promo, wideo?
  Katowice to miasto z świetną filmówką, doświadczonymi ludźmi, zresztą sam w tym siedzę. Niewielkim kosztem można zrobić świetne i profesjonalne materiały.

 20. Minionek

  Jako mieszkaniec Katowic .

  Piona bracie!

  @DawidPatek
  Macie już jakieś kontakty związane z rejestracją wydarzenia lub ewentualnej transmisji? Materiałów promo, wideo?
  Katowice to miasto z świetną filmówką, doświadczonymi ludźmi, zresztą sam w tym siedzę. Niewielkim kosztem można zrobić świetne i profesjonalne materiały.

 21. @HALIBUT, znajdź mnie na facebooku i zobaczymy co możesz/możecie zaoferować. Nie wszystkie rozmowy i procedury zostały ostatecznie zakończone. 🙂

 22. Jeżeli wyjdzie to fajnie, aczkolwiek nie napalam się zbytnio, bo sporo było w Polsce perspektywicznych projektów, których już ni ma. Jednakowoż życzę powodzenia!

 23. Jeżeli wyjdzie to fajnie, aczkolwiek nie napalam się zbytnio, bo sporo było w Polsce perspektywicznych projektów, których już ni ma. Jednakowoż życzę powodzenia!

 24. DawidPatek

  @halibut, znajdź mnie na facebooku i zobaczymy co możesz/możecie zaoferować. Nie wszystkie rozmowy i procedury zostały ostatecznie zakończone. 🙂

  Sprawdź zakładkę "inne" na FB 🙂

 25. DawidPatek

  @halibut, znajdź mnie na facebooku i zobaczymy co możesz/możecie zaoferować. Nie wszystkie rozmowy i procedury zostały ostatecznie zakończone. 🙂

  Sprawdź zakładkę "inne" na FB 🙂

 26. Wszystko spoko, życzę powodzenia, ale ta nazwa… Już widzę jak janusze to wymawiają, 'insredebile'… Coś prostszego i bardziej chwytliwego by się zdało.

 27. Wszystko spoko, życzę powodzenia, ale ta nazwa… Już widzę jak janusze to wymawiają, 'insredebile'… Coś prostszego i bardziej chwytliwego by się zdało.

 28. Jak nie będziecie porywać się z motyką na słońce, czyli próbować walczyć o widzów z KSW, to może coś z tego wyjść. Jestem sceptyczny, bo ilość marketingowych zawodników na rynku jest mała, nawet FEN dodaje walki kickbokserskie. Mimo to oczywiście życzę powodzenia 😉

 29. Jak nie będziecie porywać się z motyką na słońce, czyli próbować walczyć o widzów z KSW, to może coś z tego wyjść. Jestem sceptyczny, bo ilość marketingowych zawodników na rynku jest mała, nawet FEN dodaje walki kickbokserskie. Mimo to oczywiście życzę powodzenia 😉

 30. @CYPHER, niech skoncentrują się na skrócie IFN. :)@BENOIT, zdajemy sobie sprawę, że łatwo nie będzie. 🙂

 31. cypher

  Wszystko spoko, życzę powodzenia, ale ta nazwa… Już widzę jak janusze to wymawiają, 'insredebile'… Coś prostszego i bardziej chwytliwego by się zdało.

  a dla mnie nazwa trafna, zwłaszcza biorąc pod uwagę historię poprzedniej organizacji i organizatora – "incredible"

 32. cypher

  Wszystko spoko, życzę powodzenia, ale ta nazwa… Już widzę jak janusze to wymawiają, 'insredebile'… Coś prostszego i bardziej chwytliwego by się zdało.

  a dla mnie nazwa trafna, zwłaszcza biorąc pod uwagę historię poprzedniej organizacji i organizatora – "incredible"

 33. Czyli jednak Chorzow. Teraz jeszcze starcie kogos ze Spartana z jakims podopiecznym Michala Kita i hala peka w szwach, oby tylko w przenosni :wink:.

 34. Czyli jednak Chorzow. Teraz jeszcze starcie kogos ze Spartana z jakims podopiecznym Michala Kita i hala peka w szwach, oby tylko w przenosni :wink:.

 35. @VAEVICTIS, jeszcze nic nie jest w 100% pewne. Wkrótce kolejne informacje dotyczące pierwszej edycji IFN, cierpliwości. 🙂

 36. DawidPatek

  @VaeVictis, jeszcze nic nie jest w 100% pewne. Wkrótce kolejne informacje dotyczące pierwszej edycji IFN, cierpliwości. 🙂

  Lokalizacje podaliscie sami na Swoim FB, jesli chodzi o konkretne zestawienia to ciezko o cierpliwosc. Moze tak tak jakas undercardowa walka kogos z Sosnowca albo Tychow z zawodnikiem No Limits Torun 😉 ?

 37. DawidPatek

  @VaeVictis, jeszcze nic nie jest w 100% pewne. Wkrótce kolejne informacje dotyczące pierwszej edycji IFN, cierpliwości. 🙂

  Lokalizacje podaliscie sami na Swoim FB, jesli chodzi o konkretne zestawienia to ciezko o cierpliwosc. Moze tak tak jakas undercardowa walka kogos z Sosnowca albo Tychow z zawodnikiem No Limits Torun 😉 ?

 38. @VAEVICTIS, informacja na FB pojawiła się przedwcześnie i to zostało już poprawione. Owszem, mocno rozważamy zorganizowanie gali w Chorzowie, jednak ostateczna decyzja zostanie podjęta w ciągu kilku najbliższych dni i na pewno ją opublikujemy. Jeśli masz na myśli konkretne zestawienie, zapraszam na PW.

 39. pablos_83

  Wyjaśniło się gdzie będzie walczył Fedor :crazy:

  Bo kto inny brałby halę na 7500 w terminie UFC Dublin

  ktos kto wie ze bez ryzyka nie ma sukcesu :p

 40. pablos_83

  Wyjaśniło się gdzie będzie walczył Fedor :crazy:

  Bo kto inny brałby halę na 7500 w terminie UFC Dublin

  ktos kto wie ze bez ryzyka nie ma sukcesu :p

 41. eazy-e-1997

  7500?! Mam nadzieję, że nie porywają się z siekierą na słońce. Powodzenia!

  Przeciez tego sie nia da zrobic,przynajmniej w poczatkowej fazie istnienia organizacji .Musieliby miec wypromowane gwiazdy formatu gwiazd KSW .

 42. eazy-e-1997

  7500?! Mam nadzieję, że nie porywają się z siekierą na słońce. Powodzenia!

  Przeciez tego sie nia da zrobic,przynajmniej w poczatkowej fazie istnienia organizacji .Musieliby miec wypromowane gwiazdy formatu gwiazd KSW .

 43. nawet jak będą mieli na gali Michała Kitę, Jacka Czajczyńskiego i Marcina Najmana w jakimś freak fightcie to nie zapełnią hali, ale czy to ważne, ważne, aby chociaż ta gala miała dobrą rozpiskę i odbyła się, może mają za dużo kasy xd
  ale i tak życzę powodzenia i oby jakimś cudem zapełnili halę chociaż w 70℅

 44. nawet jak będą mieli na gali Michała Kitę, Jacka Czajczyńskiego i Marcina Najmana w jakimś freak fightcie to nie zapełnią hali, ale czy to ważne, ważne, aby chociaż ta gala miała dobrą rozpiskę i odbyła się, może mają za dużo kasy xd
  ale i tak życzę powodzenia i oby jakimś cudem zapełnili halę chociaż w 70℅

 45. Zrobią hitowe starcie Miszon vs Mahonek i hala pęknie w szwach oraz pójdzie 200 tyś ppv. #pewneinfo

 46. Zrobią hitowe starcie Miszon vs Mahonek i hala pęknie w szwach oraz pójdzie 200 tyś ppv. #pewneinfo

 47. Na rynku nie ma wolnych zawodników by zrobić lepszą rozpiskę niż FA6.
  Jak dorzucimy fatalny termin, realnie można liczyć na 500 osób

 48. Na rynku nie ma wolnych zawodników by zrobić lepszą rozpiskę niż FA6.
  Jak dorzucimy fatalny termin, realnie można liczyć na 500 osób

 49. @MINIONEK, Częstochowa nie jest daleko, można dojechać. :)@ALLLADINO, zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę postawiliśmy sobie bardzo wysoko, a skoro jesteśmy tego świadomi, postaramy się ją przeskoczyć.@MISZON, prosiliśmy o dyskrecję. :P@MATEUSZ1991R, @PABLOS_83, już niebawem zaczniemy publikować fightcard i będziemy mogli oceniać.@PICERTM, @PABLOS_83, co do frekwencji i terminu: wciąż nie uważamy, żeby gala UFC (jeśli o tą właśnie chodzi) mogła nam kolidować, na pewno zabierze część kibiców – tego jesteśmy świadomi – ale nie tylko fanom tego sportu chcemy pokazać to wydarzenie. Jeśli chodzi o frekwencję na FA6 – kieruję się tylko Twoją informacją – gdzieś musiało być dodatkowe utrudnienie lub błędy, skoro dużo słabsze rozpiski w dużo mniejszych miastach mają większą frekwencję, więc nie brałbym tego przykładu jako tworzącego statystyki. :)Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie, ale nie zamierzamy poddać się tej świadomości i odpuścić. W przyszłym tygodniu opublikujemy pierwsze zestawienia i być może informacje o biletach – tutaj zagwarantować mogę, że ceny będą swobodnie pozwalały zobaczyć to wydarzenie na żywo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.