Już 19 sierpnia do okrągłej klatki powróci Ibragim Chuzhigaev, mistrz wagi półciężkiej. Przez zbliżającym się wydarzeniem organizacja KSW przygotowała specjalny materiał prezentujący dzień z życia Ibragima przed walką.

Ibragim Chuzigaev zadebiutował w KSW w styczniu zeszłego roku. Podczas gali KSW 66 zmierzył się mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem i po bardzo wymagającym, pięciorundowym pojedynku, odebrał tytuł najdłużej panującemu czempionowi w historii tej kategorii wagowej. W grudniu, podczas gali XTB KSW 77, Ibragim stanął do pierwszej obrony pasa i w emocjonującym pojedynku pokonał Ivana Erslana. Oba starcia Ibragima w KSW zostały wybrane najlepszymi walkami wieczoru. 31-latek pozostaje niepokonany od 2017 roku i jest na fali ośmiu wygranych z rzędu.

Podczas gali XTB KSW 85 Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z niepokonanym Bohdanem Gnidką.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,995 komentarzy 35,138 polubień

Cyrku nie oglądam więc pytanie: to się naprawdę nazywa "droga do (numer przedstawienia cyrkowego i nazwisko zawodnika)"? Zdeponowany w sejfie od 20 lat projekt tufa ukradło UFC a teraz tytuł materiału promocyjnego przed galą też?

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

ONE FC
Welterweight

2,420 komentarzy 9,531 polubień

Kstfu musi bardzo żałować braku Narkuna, skoro zostawili taki fragment gadki czeczena: "Fajnie było skopać żyrafę... nawet na stacjach benzynowych ludzie podchodzili i mi dziękowali, że go zlałem".

Odpowiedz 6 polubień