ian_mccall

UFC planuje bardzo ekscytujące starcie w kategorii muszej na galę UFC 201. Na ten moment kontrakty nie są podpisane, jednakże obaj zawodnicy zgodzili się słownie na ten pojedynek. Informacje potwierdził portal MMAFighting.com.

McCall (MMA 13-5-1), który bardzo długo jest czołowym zawodnikiem tej kategorii, wraca do oktagonu po porażce z Johnem Linekerem ze stycznia 2015 roku. Będzie to jego pierwsza walka po 18-miesięcznej przerwie.

Scoggins (11-2) wygrał swoje dwa ostatnie starcia, w tym z Rayem Borgiem w lutym. Potencjalna wygrana z „Uncle Creepy” byłaby bez wątpienia największym sukcesem w karierze młodego zawodnika.

https://twitter.com/ScogginsFlow/status/733781566510469121

10 KOMENTARZE

  1. Zobaczymy czy Justin będzie pokazać swoją dobrą pracę na nogach w stójce. UFC oglądam regularnie dopiero od roku, więc nie miałem okazji widzieć Iana na żywo, ale zobaczę co potrafi.

  2. Kurde w Scogginsie widzę potencjał, a Wujka lubię od dawna. No, ale niech wygra to Justin i trochę namiesza, bo tej dywizji tego trzeba jak żadnej 😀

  3. Wiecie ludziska co mu było że tak długo go nie oglądaliśmy w klatce? 😉 War McCall!

  4. @K7oN liczne kontuzje. McCall nawet mówił w jakimś wywiadzie że mocno zastanawia się nad zakończeniem kariery bo tak jest rozbity kontuzjami. No ale widać że się pozbierał. Ciekawe starcie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.