Ian Machado Garry, jeden z czołowych zawodników kategorii półśredniej UFC, ocenił pojedynek mistrzowski w dywizji do 84 kilogramów, który odbył się na UFC 297 w Kanadzie w miniony weekend. Irlandczyk skrytykował obu zawodników zarzucając im brak techniki.

Ian Machado Garry nie ma najlepszych relacji z byłym już mistrzem UFC, Seanem Stricklandem. Obaj panowie ostatnio atakowali się wzajemnie w mediach społecznościowych, a Strickland krytykował życie prywatne Garry’ego obrażając publicznie jego żonę. 26-letni Irlandczyk dał jasno znać, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Amerykaninem w oktagonie UFC. Po jego walce na UFC 297 z Dricusem Du Plessisem, The Future skomentował występ obu panów na swoim profilu na Instagramie.

Oglądamy najlepsze akcje z walki Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem. Mam nadzieję, że Sean dostanie wpier*ol i padnie nieprzytomny. Nie ma szans, że obstawiałbym tutaj przegraną Du Plessisa biorąc pod uwagę to, że rozje*ał Roberta Whittakera. Sean Strickland nie jest nawet w połowie takim zawodnikiem jak on.

Wolny boks, rzucają ciosy, patrzcie na to… Poje*ane, zero techniki, po prostu wymieniają się ciosami. O mój Boże, mam wrażenie, że oglądam walkę dwóch amatorów. O mój Boże… (śmiech) Jeśli kiedykolwiek dam taką walkę, powiedzcie mi, żebym skończył karierę. Pier*ol się Sean Strickland! Teraz ta walka jest nawet bardziej prawdopodobna…

Niepokonany Garry (13-0 MMA) w następnej walce zmierzy się z Geoffem Nealem. Do ich starcia dojdzie na lutowej gali UFC 298 w Kalifornii w USA. Będzie to dla niego powrót do oktagonu po dominacji Neala Magny’ego na UFC 292 w sierpniu tamtego roku. Irlandczyk miał zawalczyć na UFC 296 w grudniu tamtego roku z Vicente Luque, ale wycofał się z pojedynku przez chorobę. 8 z 13 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. 26-latek to numer 10. rankingu kategorii półśredniej UFC. W przeszłości był mistrzem tej dywizji organizacji Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Ian Machado Garry, jeden z czołowych zawodników kategorii półśredniej UFC, ocenił pojedynek mistrzowski w dywizji do 84 kilogramów, który odbył się na UFC 297 w Kanadzie w miniony weekend. Irlandczyk skrytykował obu zawodników zarzucając im brak techniki. Ian Machado Garry nie ma najlepszych relacji z byłym już mistrzem UFC, Seanem Stricklandem. Obaj panowie ostatnio atakowali […]

Odpowiedz polub

click to expand...