Joe Rogan, komentator UFC oraz jeden z najbardziej popularnych podcasterów na świecie, wierzy, że Ian Garry ma to „coś”, aby zostać wielką gwiazdą w największej organizacji MMA na świecie.

25-letni Irlandczyk wygrał ostatnio swoją piątą wygraną w oktagonie UFC. Od samego początku jego kariery w organizacji pojawiają się porównania „The Future” do Conora McGregora, który osiągnął ogromny sukces w oktagonie oraz zdobył wielką popularność, w którą celuje Garry. W swoim podcaście z Basem Ruttenem, na temat młodego zawodnika wypowiedział się Joe Rogan, który wierzy w jego potencjał.

On jest niepokonany, bardzo pewny siebie i niezwykle inteligentny. Pokonanie w takim stylu Daniela Rodrigueza, w jakim zrobił to w swojej ostatniej walce – został pierwszym gościem, który skończył Rodrigueza przez TKO. To wielka sprawa. On ma to coś. Cokolwiek to jest, on to ma. Jest na swojej drodze na szczyt.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

M-1 Global
Light Heavyweight

3,805 komentarzy 27,358 polubień

kategorii półśredniej UFC, której mistrzem jest Leon Edwards

:whodefuk: Ciekawe jak będzie się wiodło Ianowi, czy będą go bezpiecznie prowadzić nakręcając hype czy wrzucą od razu na głęboką wodę.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Maximum FC
Super Heavyweight

1,782 komentarzy 3,847 polubień

Większy, mniej wyszczekany mcGrzegorz z lepszymi kopnięciami. Niech mu się wiedzie, dobrze się go ogląda.

Odpowiedz 2 polubień