Machado Garry

Ian Machado Garry liczy na walkę z obecnym królem rankingu bez podziału na wagę – Islamem Makhachevem. Byłaby to nowa odsłona rywalizacji pomiędzy Dagestanem a Irlandią.

Islam Makhachev zrzekł się tytułu mistrza wagi lekkiej, by rzucić wyzwanie nowemu czempionowi dywizji półśredniej, Jackowi Della Maddalenie. Ten pojedynek ma odbyć się jeszcze w tym roku, a Ian Garry już stawia się w roli następnego pretendenta – i liczy na zwycięstwo Makhacheva, bo to z nim bardziej chciałby się zmierzyć.

W rozmowie z serwisem Covers.com Irlandczyk mówił o potencjalnym zestawieniu z pochodzącym z Dagestanu Islamem Makhachevem:

Jeśli ludzie będą chcieli sprzedać tę rywalizację jako Dagestan vs Irlandia, jeśli dojdzie do mojej walki z Islamem Makhachevem, to niech tak będzie. Ale mam wrażenie, że to nawiązywanie do dwóch innych osób – Conora McGregora i Khabiba Nurmagomedova, którzy mieli swoją rywalizację i mówili, co mówili. Prawda jest taka, że to rzeczywiście byłoby Dagestan vs Irlandia, ale tym razem Islam vs Ian.

Możemy odwoływać się do przeszłości albo skupić się na teraźniejszości. Islam to dziś numer jeden bez podziału na wagę. Próbuje zdobyć pas w dywizji wyżej, a jeśli mu się to uda, to bez wątpienia będę zabiegał o tę walkę, bo nie ma nic, czego chciałbym bardziej, niż wyjść do oktagonu, pokonać numer jeden P4P, zdobyć pas i udowodnić, że należę do światowej czołówki.

27-letni Ian Machado Garry ostatnio wygrał jednogłośną decyzją z Carlosem Pratesem, dzięki czemu wrócił na zwycięską ścieżkę po pierwszej porażce w swojej karierze – w grudniu pokonał go Shavkat Rakhmonov. Na szczycie dywizji półśredniej jest obecnie tłoczno, a o szansę na pas zabiegać będzie kilku zawodników, w tym były mistrz Belal Muhammad.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

o
olssson

Moderator

1,083 komentarzy 2,466 polubień

Machado Garry

Ian Machado Garry liczy na walkę z obecnym królem rankingu bez podziału na wagę - Islamem Makhachevem. Byłaby to nowa odsłona rywalizacji pomiędzy Dagestanem a Irlandią.

Islam Makhachev zrzekł się tytułu mistrza wagi lekkiej, by rzucić wyzwanie nowemu czempionowi dywizji półśredniej, Jackowi Della Maddalenie. Ten pojedynek ma odbyć się jeszcze w tym roku, a Ian Garry już stawia się w roli następnego pretendenta - i liczy na zwycięstwo Makhacheva, bo to z nim bardziej chciałby się zmierzyć.

W rozmowie z serwisem Covers.com Irlandczyk mówił o potencjalnym zestawieniu z pochodzącym z Dagestanu Islamem Makhachevem:

Jeśli ludzie będą chcieli sprzedać tę rywalizację jako Dagestan vs Irlandia, jeśli dojdzie do mojej walki z Islamem Makhachevem, to niech tak będzie. Ale mam wrażenie, że to nawiązywanie do dwóch innych osób - Conora McGregora i Khabiba Nurmagomedova, którzy mieli swoją rywalizację i mówili, co mówili. Prawda jest taka, że to rzeczywiście byłoby Dagestan vs Irlandia, ale tym razem Islam vs Ian.
Możemy odwoływać się do przeszłości albo skupić się na teraźniejszości. Islam to dziś numer jeden bez podziału na wagę. Próbuje zdobyć pas w dywizji wyżej, a jeśli mu się to uda, to bez wątpienia będę zabiegał o tę walkę, bo nie ma nic, czego chciałbym bardziej, niż wyjść do oktagonu, pokonać numer jeden P4P, zdobyć pas i udowodnić, że należę do światowej czołówki.

27-letni Ian Machado Garry ostatnio wygrał jednogłośną decyzją z Carlosem Pratesem, dzięki czemu wrócił na zwycięską ścieżkę po pierwszej porażce w swojej karierze - w grudniu pokonał go Shavkat Rakhmonov. Na szczycie dywizji półśredniej jest obecnie tłoczno, a o szansę na pas zabiegać będzie kilku zawodników, w tym były mistrz Belal Muhammad.

Odpowiedz polub

click to expand...