Mistrz organizacji TFL Hubert Szymajda (8-2) podpisał kontrakt z organizacją KSW. Przed chwilą potwierdził to Wojsław Rysiewski podczas gali TFL 16 w Radomiu. Co ciekawe, do transferu doszło przy współpracy obu organizacji co nie zawsze jest reguła na polskim rynku MMA.

Debiut „Małpy” będzie miał miejsce już 27 kwietnia w hali Globus w Lublinie. Rywal byłego już mistrza TFL nie został jeszcze ogłoszony.

Aktualnie Szymajda prowadzi serię dwóch zwycięstw z rzędu, podczas której pokonał Maikona Gustavo i Roberta Maciejowskiego. Wcześniej „Małpa” przegrał przez dyskwalifikację z Guilherme Cadeną.

Na gali KSW 48 oprócz walki Szymajdy zobaczymy starcie Romana Szymańskiego z Salahdinem Parnassem o tymczasowy pas kategorii piórkowej oraz pojedynek Łukasza Jurkowskiego ze Stjepanem Bekavacem.

8 KOMENTARZE

  1. Wojek jak Ty wygladasz chlopie na tym zdjeciu !??!?!?!?!

    Może przed chwilą wysiadł ze statku, po cieżkiej podróży przez ocean. Był w Brazylii, nałapał w siatkę kilku murzynów, których sprzedał wódz plemienia za pczkę fajek. To jak ma wyglądać? bycie Dyrektorem Artystycznym KSW to nie jest łatwa robota.

  2. Wow co za niespodzianka, a tak serio mrozu coś pisał u siebie ze tfl zostało objęte patronatem ksw i teraz będą współpracować :razz:utinlaugh:

  3. Wow co za niespodzianka, a tak serio mrozu coś pisał u siebie ze tfl zostało objęte patronatem ksw i teraz będą współpracować :razz:utinlaugh:

    ja bym jeszcze czarka oleksiejczuka zobaczyl, ponoc bardzej uzdolniony od brata

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.