Shaquille O’Neal dla ESPN:

Chciałbym walczyć z jednym typem. Chciałbym rzucić mu wyzwanie… mówią że powinno się wybrać kogoś swoich rozmiarów. Tym facetem byłby Hong Man Choi z Korei. 2 metrowy gość walczący z 2 metrowym. To byłaby moja pierwsza i ostatnia walka. Wchodząc do MMA mając 38 lat i wiek raczej nie byłby moją zaletą w walce z tymi młodymi wilkami. Ponieważ tym właśnie oni są.

MMAFanHouse skontaktowało się z Choi`em i zapytało go czy podejmie wyzwanie rzucone przez O’Neala na co gigant z Korei odpowiedział krótko „Tak, jeśli będzie taka możliwość”

7 KOMENTARZE

  1. Dokładnie, niech tylko jakiś japon podłapie temat i na gale NEW YEAR’S EVE ustawią taką walkę.

  2. Tylko zauważcie, że Shaq nie ma tego pomysłu nagle, ćwiczy sobie MMA od jakichś 10 lat. Co prawda rekreacyjnie, ale jednak. Do tego sam sugeruje, że to by była jedyna walka.

  3. Nilg, nie interesuję się specjalnie koszykówką, ale wiem, że w NBA najlepsi rozgrywają i po 100 meczów w sezonie. Do tego przeloty i treningi. Jak Shaq wpadnie raz w tygodniu na matę to pewnie dobrze, wiec te 10 lat tylko ładnie wygląda, a niewiele znaczy.

  4. Tens też nie siedzę w koszu, na pewno jest tak jak piszesz, z tego co wiem właśnie na luzie sobie ćwiczy tam rekreacyjnie. Wiadomo, że nijak to się ma do treningów zawodowych fighterów.
    Chodzi mi tylko o to, że to nie jest nagły skok na kasę (vide Canseco), tylko jakieś pojęcie o tym jest, widać że bardziej chce sobie coś chłopak udowodnić

  5. Chciałem tylko dodać, że z tego co wiem to Shaq nie zawalczy w mma dopóki ma kontrakt w NBA, gdyż jak mówił sam Gortat kontrakt NBA składa się z około 10 stron i 9 z nich zawiera czego zawodnikom nie wolno robić, czyli m.in. żadnych ekstremalnych sportów nie mogą uprawiać (była mowa, nawet o nartach i desce snowboardowej, więc sporty walki będą tym bardziej). Także Shaqa w ringu/klatce spodziewajmy się dopiero po zakończeniu jego kariery w NBA, czyli gdzieś grubo po 40 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.